Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
nagyapi
Kapcsolat:

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.09.09. 19:30

magyar67 írta:Sziasztok

Érdeklődnék hogy a masszázspad mire való?
Még eddig nem jöttem rá
A masszázspad beteghozó dolog. Komfort pontot ad.
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.09.10. 13:55

Dina0101 írta:Sziasztok! Beléptem egy kamarához ahol mint kiderült már megkapták a + szintet, és azt szeretném kérdezni hogy én azt már nem fogom megkapni? vagy megfogom valamikor?
Nem fogod már megkapni. Ha ilyet szeretnél, akkor olyan kamarához kell csatlakoznod, amelyik még az 5. Világcsoda szint alatt van.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

magyar67

Hozzászólás Szerző: magyar67 » 2012.09.15. 11:12

Érdeklődnék,hogy található valahol leírás arról hogy egyes szintek eléréséhez mennyi pontra van szükségem, illetve hogy melyik szintnél melyik betegségek érhetők el?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.09.15. 16:28

magyar67 írta:Érdeklődnék,hogy található valahol leírás arról hogy egyes szintek eléréséhez mennyi pontra van szükségem, illetve hogy melyik szintnél melyik betegségek érhetők el?
Idézet a GYIK-ből:

""Az egyes helyiségekről, gyógyszerekről és azok árairól szóló pontos listát a kórházad felett a súgóban találsz, és itt tájékozódhatsz arról is, hogy hány pont szükséges egy-egy szint eléréséhez.""

""Hogy melyik betegséget milyen gyógyszerrel és melyik kórházi helyiségben kezelhetsz, azt a súgóban nézheted meg, a Betegségek és gyógyszerek címszó alatt.""
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

magyar67

Hozzászólás Szerző: magyar67 » 2012.09.15. 17:09

Köszi szépen

Vágota

Hozzászólás Szerző: Vágota » 2012.09.24. 06:32

Sziasztok!
Ma reggel amikor beléptem Fertővásárhelyre egy UFO húzott el a garázzsal egyvonalban. Ha belépek Törjelábodra ugyanez a helyzet. Pedig nem rendeltem Fondor Dokinál UFO-inváziót, akkor hogy-hogy megjelentek nálam?? :O Más is rámküldhette az UFO-t?
A választ előreis köszönöm!
Vágota

EvaTunde

Hozzászólás Szerző: EvaTunde » 2012.09.24. 08:12

Sziasztok!
Engem is érdekelne ez az UFO dolog :) csak úgy repked, vagy ad valami jót/rosszat? :)

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2012.09.24. 10:22

Ki tudja, ki tudja, lehet, hogy valami készül, nem tudom, majd kiderül idővel:)...
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Napoleon

Hozzászólás Szerző: Napoleon » 2012.09.25. 11:29

ha egy nap két buszjegyet vettem véletlenül, a másik elvész v később felhasználható ? köszi :)

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.09.25. 12:24

Napoleon írta:ha egy nap két buszjegyet vettem véletlenül, a másik elvész v később felhasználható ? köszi :)
Felhasználható később, mikor újra jeggyel kell menned.
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”