Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Mása1

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Hozzászólás Szerző: Mása1 » 2012.09.01. 12:33

Kérdésem, hogy egy inaktív játékos törlődik-e és ha igen, mennyi idő után? Mi lesz az általa a kamarában beadott agyakkal?
Van akit már szívesen törölnék mivel több hónapja nem játszik, de ha kamara "rúgja ki", akkor a beadott agyak 75 %-át elviszi. ezt meg nem szeretném.

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.09.02. 07:39

Mása1 írta:Kérdésem, hogy egy inaktív játékos törlődik-e és ha igen, mennyi idő után? Mi lesz az általa a kamarában beadott agyakkal?
Van akit már szívesen törölnék mivel több hónapja nem játszik, de ha kamara "rúgja ki", akkor a beadott agyak 75 %-át elviszi. ezt meg nem szeretném.
Ha 90 napig nem lépsz be a játékba akkor inaktiválódik, ez idő alatt csak ha egyszer belépsz akkor kezdődik újra a számlálás!
Akkor rúgd ki, ha van egy másik olyan új játékos, aki túlszárnyalta a törlendő játékos által beadott agyak számát!
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Mása1

Hozzászólás Szerző: Mása1 » 2012.09.04. 15:59

Bocsánat, ha érthetetlen vagyok.....
Aki 90 napig nem lép be azt a rendszer automatikusan törli a játékból? Ez esetben a kamarának beadott agyakkal mi lesz? Olyan, mintha a játékos törölte volna magát és a teljes mennyiség a kamaránál marad?
Amíg nincs fullon a létszámunk addig természetesen nem akarom kirúgni a többezres beadott agymennyiséggel rendelkező, de több mint 2 hónapja nem játszó játékosokat. Csak nem tudtam mi lesz utána.

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.09.04. 18:53

Mása1 írta:Bocsánat, ha érthetetlen vagyok.....
Aki 90 napig nem lép be azt a rendszer automatikusan törli a játékból? Ez esetben a kamarának beadott agyakkal mi lesz? Olyan, mintha a játékos törölte volna magát és a teljes mennyiség a kamaránál marad?
Amíg nincs fullon a létszámunk addig természetesen nem akarom kirúgni a többezres beadott agymennyiséggel rendelkező, de több mint 2 hónapja nem játszó játékosokat. Csak nem tudtam mi lesz utána.
Nem feltétlenül, de törlődhet. Érdemes 3 havonta inkább egyszer belépni és marad a beadott adomány.
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

ktland

Hozzászólás Szerző: ktland » 2012.09.05. 12:30

sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy a Kapihospital mikor lesz elérhetõ érintõképernyõs funkcióval is, ahogy a Kertbirodalom és az Én kicsi tanyám?
köszi,
Timi

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.09.05. 17:31

ktland írta:sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy a Kapihospital mikor lesz elérhetõ érintõképernyõs funkcióval is, ahogy a Kertbirodalom és az Én kicsi tanyám?
köszi,
Timi
Pontos időt nem lehet tudni, de a programozók minden bizonnyal gondolkoznak ezen :D
Nem csak te várod :D

magyar67

Hozzászólás Szerző: magyar67 » 2012.09.08. 08:51

Sziasztok

Érdeklődnék hogy a masszázspad mire való?
Még eddig nem jöttem rá

Dina0101

Hozzászólás Szerző: Dina0101 » 2012.09.08. 19:36

Sziasztok! Beléptem egy kamarához ahol mint kiderült már megkapták a + szintet, és azt szeretném kérdezni hogy én azt már nem fogom megkapni? vagy megfogom valamikor?

pompadur

Hozzászólás Szerző: pompadur » 2012.09.08. 22:26

Kérlek segítsen valaki 150-ért vettem egy új betegágyat, úgy hogy rákattintottam a tervre, kifizettem és utána eltűnt . Hogyan tudnám ezt a másik ágyam mellé varázsolni. Köszönettel!

magyar67

Hozzászólás Szerző: magyar67 » 2012.09.09. 06:35

Pompadur!

Ha vettél egy betegágyat vissza az első emeletre, ott válts át építő üzemmódba és ott kell lenni az ágy tervének amit kihelyezhetsz.
Építő üzemmód az üzenetek megjelenítésétől balra az a kopasz doktor akinek a lába fenn van az asztalon
Ha ráklikkelsz átvált egy sisakos alakra, ez az építőmód

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”