kapi hospital építkezés

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csikidorii

kapi hospital építkezés

HozzászólásSzerző: csikidorii » 2015.01.17. 15:55

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy nem tudom hogy kell tervrajzot vásárolni! :(
Nagyon szívesen venném ha tudnátok segíteni! :)

Hanga

Re: kapi hospital építkezés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.17. 16:10

csikidorii írta:Sziasztok! Az lenne a problémám hogy nem tudom hogy kell tervrajzot vásárolni! :(
Nagyon szívesen venném ha tudnátok segíteni! :)

Szia

Törjelábodon az Építészirodában tudsz venni tervrajzokat. Oda - pedig prémiumtagság nélkül - a fertővásárhelyi buszmegállóból buszjeggyel, vagy a szerdán és szombaton induló busszal tudsz ingyenesen eljutni. (Az autóbuszra kell kattintani)
Ha van prémiumod, akkor Törjelábodon az Autókereskedésben vehetsz járművet amivel aktív prémiumtagság alatt bármikor buszozás nélkül átjuthatsz.

Kép

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

mimici2001

HozzászólásSzerző: mimici2001 » 2015.04.06. 16:16

Sziasztok! Tegnap volt szintlépésem és azt szeretném megtudni, hogy a javasolt intenzív sötétkamrát, a 1.pályát... hol lehet megvenni, mert Törjelábadon az építészirodában nem látom ezeket a termeket. Köszönöm a segítséget, a választ.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.06. 16:31

mimici2001 írta:Sziasztok! Tegnap volt szintlépésem és azt szeretném megtudni, hogy a javasolt intenzív sötétkamrát, a 1.pályát... hol lehet megvenni, mert Törjelábadon az építészirodában nem látom ezeket a termeket. Köszönöm a segítséget, a választ.

Szia

Az intenzív sötétkamrát az Építészirodában, az 1-es pályát pedig a Minigolf központ emeletén, a pálya helyére kattintva tudod megvásárolni.

mimici2001

HozzászólásSzerző: mimici2001 » 2015.04.06. 19:00

Hanga írta:
mimici2001 írta:Sziasztok! Tegnap volt szintlépésem és azt szeretném megtudni, hogy a javasolt intenzív sötétkamrát, a 1.pályát... hol lehet megvenni, mert Törjelábadon az építészirodában nem látom ezeket a termeket. Köszönöm a segítséget, a választ.

Szia

Az intenzív sötétkamrát az Építészirodában, az 1-es pályát pedig a Minigolf központ emeletén, a pálya helyére kattintva tudod megvásárolni.

Szia!
Pontosan ezzel indult a kérdésem .... hogy nálam az építészirodában nem láthatóak ezek a helyiségek, termek. Ezért hittem azt, hogy esetleg máshol kell megvenni őket. Akkor hová forduljak a gondommal? Vagy mikor várható az, hogy megvásárolhatom majd az intenzív sötétkamrát?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.07. 08:23

mimici2001 írta:
Szia!
Pontosan ezzel indult a kérdésem .... hogy nálam az építészirodában nem láthatóak ezek a helyiségek, termek. Ezért hittem azt, hogy esetleg máshol kell megvenni őket. Akkor hová forduljak a gondommal? Vagy mikor várható az, hogy megvásárolhatom majd az intenzív sötétkamrát?

Korábban írtam, hogy 1-es pálya nem az Építészirodában található. Nézz fel a minigolf emeletére és ott kattints a pálya helyére. Az intenzív sötétkamrát az építészirodában lehet megvenni. Valószínűleg a második oldalon.
Ha mégsem találod, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”