több pontos érintésvezérlés - mobil telenonon játék

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Katrina

több pontos érintésvezérlés - mobil telenonon játék

HozzászólásSzerző: Katrina » 2013.06.30. 13:13

Sziasztok!
Szeretném megtudni - talán többeket érint - mikor lesz elérhető hogy mobilról lehessen játszani ezt a játékot is, mint pl. az "Én Kicsi Tanyám"-at.
Ha rosszul tudnám légyszi homályosítsatok fel.
Fura az hogy a "számítógépként is használatos"mobil telefonok korszakában - mivel most már engem is érint - nem lehet ezt a játékot játszani, pedig ez az egyik legjobb és legtöbben játszott játék szerintem.
Köszi
Katrina :roll:

csipkebogyo

Re: több pontos érintésvezérlés - mobil telenonon játék

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.30. 13:28

PÜ-ben válaszoltam.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Shaegar007

HozzászólásSzerző: Shaegar007 » 2013.09.13. 03:44

Sziasztok! Mivel pü-ben ment válasz a kérdésre, ezért Én is megkérdezném, hogy van e megoldás, mert ha van, akkor szerintem többen játszanának okos-telefonról is és biztos nem csak 1-2 embert érdekel a válasz :)
Köszi előre is a választ :)

Diamond21

HozzászólásSzerző: Diamond21 » 2014.11.29. 13:36

Sziasztok, engem is érdekelne ez a több pontos mobil vezérlés mivel rossz a gépem és csak telóról tudok játszani. Van ilyen lehetőség itt, ha van h kell beállítani? Előre köszönöm a választ.
Diamond21

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.29. 20:54

Diamond21 írta:Sziasztok, engem is érdekelne ez a több pontos mobil vezérlés mivel rossz a gépem és csak telóról tudok játszani. Van ilyen lehetőség itt, ha van h kell beállítani? Előre köszönöm a választ.
Diamond21

Szia

Sajnos nincs ilyen lehetőség. Nem telefonra, tabletre készítették a játékot. A húzás funkció alapvetően PC-s, notebook-os funkció amit a telefonok, tabletek nem tudnak kezelni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”