Segítség a prémium funkció nélküli játékhoz.

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Katica71

Re: Segítség a prémium funkció nélküli játékhoz.

HozzászólásSzerző: Katica71 » 2011.05.10. 09:21

Egy gyors jótanács:
Ha nem vagy prémiumos, a folyamatos kezelés nem működik. Viszont nem kell szabad ágy, ha 2-3 kezelés ugyanabban a helységben zajlik.
Egyszerűen megragadod a beteget és el is engeded rögtön. Visszaesik ugyanabba a kezelőhelységbe és már indíthatod is a következő kezelést. Ez is gyorsíthat, de akkor nem műkszik, ha közben koszos lesz a helység. Akkor ugyanis először a takarítóbrigádot kell odacincálni, majd csak ha befejezték a takarítást és újra tiszta a kezelő lehet az előző manővert végrehajtani.

Ez a trükk akkor hasznos, ha olyan helyzet áll elő, hogy épp nincs szabad ágy. :))

pocokine

HozzászólásSzerző: pocokine » 2011.05.10. 12:21

Sziasztok.
Én feltöltöttem minél több kezelővel az első emeletemet (6 rendelő, 4 röntgen, 4 ultrahang). Mire lejárt a prémiumtagságom csak ezekre volt szükségem. Így annak dacára, hogy egyesével kell minden betegséget elindítanom nem kell egész nap a gép előtt ülni, mivel majdnem minden emberemre jut egy kezelő. Mivel ahogy halad a játék nem lesz szükségem ezekből ennyire (gondolom), két rendelőmet már lecseréltem pszichora és a második szintre raktam az ortopédiát. Bontani majd mindenképpen kell, mert miután reggel lemegy az első köröm, már biztosan lesznek üresen is kezelők. Ahogy haladok, amiből már nincs annyira szükségem, lecserélem egy ugyanakkora méretű másik kezelőre.
Nem tudom ki mennyire kell korán, én egy fél órával korábban felkelek, megcsinálom a minikezeléseket még otthon, bepakolom őket a kezelőkbe, és (mivel mázlimra számítógéppel dolgozom) reggeli, ebéd és kávészünetben rakosgatom a betegeimet. Így mire felmegyek az oldalra már biztos, hogy mindenki készen van és indulhat az újabb kör.

tercsicsaba

HozzászólásSzerző: tercsicsaba » 2011.06.26. 09:20

a 6 szint az hány pont

tercsicsaba

HozzászólásSzerző: tercsicsaba » 2011.06.26. 09:21

és hogy lehet prémium tagság nélkül 2 szintre lépnii?

pocokine

HozzászólásSzerző: pocokine » 2011.06.26. 16:20

tercsicsaba írta:és hogy lehet prémium tagság nélkül 2 szintre lépnii?

Ha arra vonatkozik a kérdés, hogy prémiumtagság nélkül hogyan lehet valakinek két emelete: a nyolcas szinttől (ha meg nem változott a szülinapi szinteltolással) 20.000 hT-ért megvásárolható. Prémiumtagsággal a 3. emelet is megvásárolható szintén 20 ezerért.

pocokine

HozzászólásSzerző: pocokine » 2011.06.26. 16:21

tercsicsaba írta:a 6 szint az hány pont

Jelenleg 3000 pont a hatos szint.
Megnézheted a ponthatárokat:
Játékon belül jobb fent kérdőjel -> szint
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pocokine 2011.07.02. 19:50-kor.

Dr. John Greyer

HozzászólásSzerző: Dr. John Greyer » 2011.06.30. 13:28

Sziasztok!
Tegnap kezdtem a játékot, fórumon ma, úgyhogy nem nagyon olvastam előre. Én mondom, nagyon tetszik a játék alapötlete, de az hogy állandóan érme vásárlással csesztetnek, nagyon rontja a játékélményt. Az, hogy kezelésenként ki kell takaríttatni a rendelőt, valamint nem lehet rendelőből kiültetni a pácienst a váróba szintén nem nagyon tetszik, nem túl életszerű, és fölöslegesen húzza az időt. Elég vontatott is, annak ellenére kíváncsi vagyok mi lesz később, úgyhogy adok neki esélyt. Hogy meddig bírom, kiderül :D
Ez a lapra írogatás még talán élvezetesebbé is teszi a dolgot. De tuti, hogy itt aki nagyra akar törni, annak bizony perkálni kell... :S
Unalmas percekre viszont jó :D

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.07.01. 20:12

Nem zaklatnak minket állandóan érmével, csak pont a pünkösdi érmeakció közepén kezdtél el játszani ;)

Ha előrébb haladsz a játékban felvehetsz 10.000 Ht-ért majd egy takarítónőt, és máris nem lesznek koszosak a rendelőid ;)
Az építészirodában vehetsz majd betegágyakat. Összesen 12 lehet belőle. Én nagyon jól elvagyok, hogy nem használhatom a várót :) (megjegyzem ez is csak elsőre tűnik majd drágának(150Ht/db))

Magasabb szinten 10.000Ht sem gond :)

Krisz86

HozzászólásSzerző: Krisz86 » 2011.07.01. 22:05

Üdv

Kedves utolsó,csak prémium tagsággal vehetek fel 10,000 ht-ért takarítónőt nem de? Mert én úgy tudom.. Vagy én értettem félre :D
A játékban [my free zoo] Kriszti86 néven megtalálsz!

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.07.04. 09:04

Bocsánat :oops: Igazad van csak prémiummal lehet takarítónőt felvenni :oops:

Vissza: “Általános”