Minigolfos frissítés - vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
vadak

Re: Minigolfos frissítés - vélemények

HozzászólásSzerző: vadak » 2014.04.01. 01:19

Sziasztok!
Nem játszható játék! Egyre szomorúbb vok! Kérhetnék még több intenzív beteget és olyan orvost amit a kutyának sem kell!
Lehetne golfozási időket megemelni még egy pár órával!
Szerintem nem sok gond van, de azzal jó sokáig foglalkoznak.
?? Tesztelése volt ennek a verziónak, mert szeretném ha Ők játszanának egy hónapot!
Legalább egy határidő terv ,hogy mikorra mi fog változni!
Egyáltalán érdemes-e játékkal játszani, vagy 3 év után befejezzem a játékot?
Az nem válasz tudunk a hibáról javítjuk legyünk türelemmel!
Konkrétumok mi fog változni !

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.04.01. 07:51

:roll: Nekem bejön a golfos rész ! én szeretem ha lehet agyalni a játékon, :arrow: ha mindent úgy küld a rendszer hogy a termek folyamatosan működnek igen uncsi lenne , a börzén van beteg is , orvos is, ha nincs vagy sokat kel kidobni akkor fejleszteni kel a komfortpontot hogy több betegből lehessen válogatni, ha MOST gond az orvos ,akkor mi lesz ha több terem -több szám jön és a váróban nincs mindenkinek hely ?az biztos hogy érmével játszóknak gyorsabb a haladás, sajnos erősen érméhez kötöttek a fejlesztések is , intenzív betegeket lehet "rövid " idejűt is venni legyógyított sorokkal ...ki kel cserélni a kapott betegekkel , az orvosokat ui cserélem , kamarán belül megoldhatjátok kinek melyik számból van felesleg ..stb ..stb

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2014.04.01. 12:32

vadak írta:Sziasztok!
Nem játszható játék! Egyre szomorúbb vok! Kérhetnék még több intenzív beteget és olyan orvost amit a kutyának sem kell!
Lehetne golfozási időket megemelni még egy pár órával!

No kérem, ember legyen a talpán és programmozó, ill. fejlesztő aki ezt a sok és más-más igényt ki tudná elégíteni :!:
Elnézést vadak, nem a beírásoddal van a bajom, neked ez a véleményed, nekem meg az, hogy a játék igen is játszható, imádom a golf-pályát és ellenben veled, én inkább rövidítem a golfozási időt, mint sem megemeljem!
Eddig mindenki azért sírt, mert sok az intenzív beteg, neked kevés, de bőven találsz a börzén :!:
Vannak még hibák, de már nem foglalkoznék velük mert tudom, hogy meg lesz oldva, további jó játékot :P
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

kamilla019

HozzászólásSzerző: kamilla019 » 2014.04.01. 12:52

Kedves vadak! teljesen igazat adok. én inkább megháromszoroznám a golf-játék idejét, sőt a gyógyulási időt is és szuper lenne, ha a betegek 100%-a intenzíves lenne, Akkor biztos élvezhetőbb lenne a játék. Hajrá! Vegyél minél több érmét! ÜDV.

Bogya

HozzászólásSzerző: Bogya » 2014.04.01. 16:19

Zsuzsamama!

Ezek szerint nem jött le az irónia és a szarkazmus. Esetleg próbáld meg újra, ilyen éllel olvasni a hszt!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.01. 17:05

Bogya írta:Zsuzsamama!

Ezek szerint nem jött le az irónia és a szarkazmus. Esetleg próbáld meg újra, ilyen éllel olvasni a hszt!

Kedves Bogya,

nem értem miért gond, ha valaki pozitívan próbál hozzáállni a helyzethez.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

vadak

HozzászólásSzerző: vadak » 2014.04.01. 18:40

Sziasztok !

Látom sokan nem értették, a humort :)

Sajna nekem csak 75 % használhatatlan betegem érkezik, és már nagyon kezd teli lenni a cipőm a játékkal!

Képzési időket felejtsük el , most már csak felnézek ide, míg gyökeresen nem változik valami.

Nem vok idő milliomos hogy órákat legyek itt, sem bank hogy érméket vegyek az idők csökkentéséhez.

Nem vettétek volna észre ez már nem ingyenes játék, érne zabáló! Újítás előtt ez nem volt jellemző!!! ( aki nem vett érmét is simán haladt )

De változik-e valami és mi még mindig nem tudom, ez meg főleg bosszant veryangry .

vahur

HozzászólásSzerző: vahur » 2014.04.01. 22:10

sziasztok :)
Engem még egy kérdés érdekelne.Ha lebontom a továbbképzőt,visszakapom-e a beadott orvosokat ?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.02. 05:37

vahur írta:sziasztok :)
Engem még egy kérdés érdekelne.Ha lebontom a továbbképzőt,visszakapom-e a beadott orvosokat ?

Szia

Nem kapod vissza, de el sem veszted az orvosokat. Ha lebontod a továbbképzőt és később újra felépíted, ott folytathatod a fejlesztést ahol abbahagytad. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2014.04.03. 14:17

Ó elnézést, a wellnesz problémát ide írtam :oops:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Vissza: “Általános”