Minigolfos frissítés - vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hanga

Re: Minigolfos frissítés - vélemények

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.03.29. 14:43

vahur írta:köszi a gyors választ.Az az igazság hogy olvastam de mégsem értem ezért kellett egy kis info.Ha a 25 szinten végigmennék egy adott orvossal akkor abból többet már nem kellene fejlesztenem ? És azt esetleg lehetne-e tudni hogy a fejlesztés különböző fokain mennyi orvost kellene beadni.:D :D
Max. 25-ös szintre tudod fejleszteni az orvosokat.

A szintenként beadható orvosok számáról nincs még teljes infóm. Egyenlőre annyit tudok, hogy az
1. szinthez 10, a 2.-hoz 5, a 3.-hoz is 5 , valamint a 4.-hez is 5 orvos kell.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

vahur

Hozzászólás Szerző: vahur » 2014.03.29. 15:10

Max. 25-ös szintre tudod fejleszteni az orvosokat.

A szintenként beadható orvosok számáról nincs még teljes infóm. Egyenlőre annyit tudok, hogy az
1. szinthez 10, a 2.-hoz 5, a 3.-hoz is 5 , valamint a 4.-hez is 5 orvos kell.

Köszönöm :D

fefe56

Hozzászólás Szerző: fefe56 » 2014.03.29. 17:01

Van a golf bárszéken egy normál beteg , ahogy rémlik mini kezeltem sorban a dokikat és egyszer normál beteg lett.. ID:8219039

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.29. 17:20

Köszi, nekem akkor gyanús, hogy a minikezelés lesz a ludas, mert te már a második játékos vagy, akitől ezt az infót kapom és ennek valamire utalnia kell. Már teszem is a hibajegyzékbe.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

gymagdi

Hozzászólás Szerző: gymagdi » 2014.03.29. 20:09

Sziasztok!

Nekem kérdésem lenne: Alapból hány minigolfos orvost kapok egy nap? (Még egyszer sem sikerült annyit legolfoztatnom, hogy legyen üres székem). :)
Keresgéltem, de nem találtam sehol. Köszi! :)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.03.29. 20:47

gymagdi írta:Sziasztok!

Nekem kérdésem lenne: Alapból hány minigolfos orvost kapok egy nap? (Még egyszer sem sikerült annyit legolfoztatnom, hogy legyen üres székem). :)
Keresgéltem, de nem találtam sehol. Köszi! :)
Szia

Megtudod, hogy mennyi orvos jön hozzád egy nap, ha ráviszed a kezet a Minigolfpontok kijelzőjére. :)

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

gabocac

Hozzászólás Szerző: gabocac » 2014.03.29. 23:07

Sziasztok!
Tele van a varotermem betegekkel!!!Persze intenzives betegek.Gyogyitani nem tudom meg oket mert keves az orvosom.Viszont rendes betegek nem tudnak jonni mert nincs szabad hely.Most rugjam ki mindegyik beteget???A borzere hiaba raktam ki nem kell senkinek sem.Annyira hosszu a golfpalyan az ido amig orvoshoz jutok.Most elvagyok keseredve mert nagyon ertelmetlen lett a jatek.Remelem minel hamarabb tortenik valamilyen valtoztatas ezzel kapcsolatban.Bocsi mindenkinek csak kijott belolem a panasz!

pocokine

Hozzászólás Szerző: pocokine » 2014.03.30. 02:56

Nekem most úgy került a bárszékre hirtelen az orvos helyére beteg, hogy ellenőriztem, hogy minden minikezelés meg van-e, de végül nem kellett indítanom semelyik dokinál, mert készen voltak.

fefe56

Hozzászólás Szerző: fefe56 » 2014.03.30. 09:56

Minikezelés közben átalakul a beteg ez nem mostani probléma , a wellnessnél is előfordult, ha a normál betegeknél miniztem és átmentem wellre amely helyen minikezelés volt a normálon ott átugorhatott a wellnél normál betegre.. viszont ellapoztam v. frissítettem minden jó lett , a golfnál beragadt a beteg,...normál teremben kész a beteg, nem tudom hazaküldeni, mert azt jelzi hogy gyógyítás alatt van , fel kel tennem az ágyra hogy hazaküldhessem...ID8219039

wiland

Hozzászólás Szerző: wiland » 2014.03.30. 13:32

Sziasztok!
A frissítés alapötlete nekem személy szerint tetszik. Problémát számomra is az idő kérdése jelent. Prémium nélküli játékosként kicsit kevésnek tűnik, hogy maximum 30 percet tudok csökkenteni a golfozási időn (1-1 pályán). Ez egy 4-5 órás menetnél szerintem nagyon kevés.
Iszonyú lassúnak tűnik így a dolog. Persze, nem adom fel, elmolyolgatok velük.
Orvosokat sem áll módomban képezni, hiszen érme hiányában a továbbképzőt sem tudom megvenni, így majd a kezelési időket sem nagyon tudom csökkenteni. Az intenzív kezelőkről még nem tudok nyilatkozni, mivel nem állt módomban megvásárolni őket (bár ez az én taktikám miatt van így).
Örülnék, ha egy kicsit könnyebben és gyorsabban lehetne játszani prémium nélkül is. Nem tudom, hogy lehetne ezt megoldani, de jó lenne :)
Tudom, vannak a játékban más érméért vásárolható dolgok is, de szerintem nem ugyanaz egy dekor tárgy vagy egy orvosi továbbképző. Jó lenne, ha hT- ért is hozzá lehetne jutni.
További jó játékot mindenkinek!
Wiland

Válasz küldése

Vissza: “Általános”