Minigolfos frissítés - vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Gabesz

Re: Minigolfos frissítés - vélemények

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.28. 13:17

dr.Doofenshmirtz: ezek mind kiegyensúlyozási problémák, persze különböznek, de mind ugyanabba a kategóriába esnek. Azért meséltem sokat a kiegyensúlyozásról fentebb, hogy lehetőleg ne kelljen minden egyes ilyen esetre külön reagálnom, mert mindre ugyanaz a válasz adható: egyensúlyozási kérdés és a megfelelő szakemberek - reményeim szerint - beállítják a játékot egy kicsit jobban ilyen szempontból.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.28. 13:18

Kriszi80: ez is egytől-egyig egyensúlyozási kérdés és vannak ilyen jellegű erőfeszítéseink, remélem, hogy lesz látszatja is.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

vadak

Hozzászólás Szerző: vadak » 2014.03.28. 15:52

Sziasztok!
Frissítések számomra érdekesek. Viszont sok gondot okoznak számomra, a képzési idők borzalmasan hosszúak, időcsökkentés érme nélkül 50%-an nem lehetséges.
Kiegyensúlyozási problémák megoldása megtörténik ( képzési idők terén ) , ez a idő káosz ami nálam is tapasztalható, remélem minimalizálódik. Talán nem kell betegeket kidobnom.
Az intenzíves beteg száma remélem leesik össz. betegek számának a 20% -ra. Mert most Nálam 75 % felett van :D
Az viszont érdekes, hogy a intenzíves betegek gyógyításáért arányában nem kapunk több pénzt. nicefrown

Lallerusz

Hozzászólás Szerző: Lallerusz » 2014.03.28. 21:16

Sziasztok,

arra nem lehetne valamit kitalálni, hogy ha egy orvos több golfpályán is játszik, akkor nagyobb értéke legyen?

Az rendben van, hogy több a pontértéke, de 200 pont nem biztos, hogy megéri ha még két golfpályára el kell küldeni (ami akár 10 óra is lehet), ha ugyanúgy egy íntenzíves orvost kapunk érte, mint azért az orvosért, aki csak egy páyán játszik.

dr.Doofenshmirtz

Hozzászólás Szerző: dr.Doofenshmirtz » 2014.03.29. 04:40

A börzén a dokik képe megjelent :), a napi beteg felhozatalban csökkent az intenzíves arány :),
Még a golfos dokik körében kellene rendet tenni, és fog ez alakulni. Tessék nézni a börzét az egy jó értékmérő lehet (már nem árulnak annyi intenzívest), viszont azoktól a dokiktól mindenki szabadulna amit nem használni: így tele van fogvájóval és röntgenszeművel.

zsuzsamama

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2014.03.29. 07:32

Kedves Gabesz, Hanga és a háttérben a hibákon dolgozó Csapat, egyre élvezhetőbb a játék, tudjuk, tudtuk, nektek sem volt ez jó és köszönjük a kompenzálásképp küldött csodapirulákat és egyéb mást :!:
Kép
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Bogya

Hozzászólás Szerző: Bogya » 2014.03.29. 12:50

Lenne egy olyan javaslatom, hogy a Titkárságon a Beszerzési részlegbe bele kellene tenni a tallérért kapható golfos "gyorsítókat" is.
Megoldható?

vahur

Hozzászólás Szerző: vahur » 2014.03.29. 13:01

Sziasztok :)
Nekem tetszik a minigolfos része csak nem igazán értem,és sajna nem találok rá utmutatást sem.Nekem meg van a továbbképző előadóterem.Van olyan orvos ahová már beadtam a 10 orvost,ki is írta hogy ugrott egy fejlesztési szintet,de most u.abból kér ötöt.Viszont abból a dokiból a darabszámom 0.Most a kérdés az hogy az a 10 orvosom elveszett ??? Vagy ha felfejlesztettem őket már nem kell tovább fejlesztenem ??? Szóval ez a rész egyáltalán nem világos,és sehol nem találok egyszerű érthető leírást róla.Mert ha minden orvost fejlesztgetnem kell akkor sosem fogok gyógyítani.Valaki valami leírást tudna erről adni? Köszi :D

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.03.29. 14:07

vahur írta:Sziasztok :)
Nekem tetszik a minigolfos része csak nem igazán értem,és sajna nem találok rá utmutatást sem.Nekem meg van a továbbképző előadóterem.Van olyan orvos ahová már beadtam a 10 orvost,ki is írta hogy ugrott egy fejlesztési szintet,de most u.abból kér ötöt.Viszont abból a dokiból a darabszámom 0.Most a kérdés az hogy az a 10 orvosom elveszett ??? Vagy ha felfejlesztettem őket már nem kell tovább fejlesztenem ??? Szóval ez a rész egyáltalán nem világos,és sehol nem találok egyszerű érthető leírást róla.Mert ha minden orvost fejlesztgetnem kell akkor sosem fogok gyógyítani.Valaki valami leírást tudna erről adni? Köszi :D
Szia

Azokat az orvosokat nem kapod vissza, viszont 1%-kal rövidült azon orvostípus gyógyítási időtartama és másfél golfpontot kaptál.
(A minigolfpont olyan, mint a komfortpont.)

Olvasd el a Bejelentésekben található Minigolf központ + intenzív osztály témát: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=102&t=22857
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

vahur

Hozzászólás Szerző: vahur » 2014.03.29. 14:26

köszi a gyors választ.Az az igazság hogy olvastam de mégsem értem ezért kellett egy kis info.Ha a 25 szinten végigmennék egy adott orvossal akkor abból többet már nem kellene fejlesztenem ? És azt esetleg lehetne-e tudni hogy a fejlesztés különböző fokain mennyi orvost kellene beadni.:D :D

Válasz küldése

Vissza: “Általános”