Minigolfos frissítés - vélemények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Macsika

Re: Minigolfos frissítés - vélemények

HozzászólásSzerző: Macsika » 2014.04.03. 22:22

Sziasztok !

Nekem csak" egy bajom van", orvos hadam van már olyanból amihez se termem se betegem mert még nem vagyok azon a szinten. Viszont amihez van termem és betegem ahhoz nincs orvos. Nem tudom ez direkt így van kitalálva? veryangry Az már csak hab a tortán hogy az érkező beteg 70%-át ki kell dobnom mert olyan intenzives betegek melyeket a fentebb említettek miatt nem tudom kezelni. Már minden betegágyon intezives fekszik reménykedve hogy egyszer meggyógyíthatom. Kezd ez a játék valós eü. helyzethez hasonlítani. lol

Macsika

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.04.05. 13:48

Sok új elemet kaptunk ..köszönöm .....Olga néni is megújult.. számolhatná még a kasszáztatott betegeket is

kaapi

HozzászólásSzerző: kaapi » 2014.04.12. 09:01

Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az intenzív orvosoknak hol lehet emelni a kutatási szintjét (hogy legyen időbónusz)? A gyógyszerkutatóban ezt nem tudom megtenni.
Köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.12. 14:20

kaapi írta:Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az intenzív orvosoknak hol lehet emelni a kutatási szintjét (hogy legyen időbónusz)? A gyógyszerkutatóban ezt nem tudom megtenni.
Köszönöm

Szia

A Továbbképző előadóteremben.

Bővebb információt az intenzív osztályról és a minigolf központról itt találsz: viewtopic.php?f=102&t=22857
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

vadak

HozzászólásSzerző: vadak » 2014.04.15. 10:02

A Továbbképző előadóteremben az a baj érmével vehető. : noexpr Nem lehetne legalább ezt a helységet HT-ért megvenni ? ( aki nem érmével játszik annak elég nagy bosszúság )
Többi beállítások már kezdem elfogadni, de sajna intenzív betegekkel még bajlódom. ( Golf idők még mindig szerintem irtó hosszúak, intenzív szintén ) Ezt szerintem a piaci kínálat is alátámassza.

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.04.23. 18:57

shy A foglalkoztató és az orvosi társalgó csak prémium mellett működik, ami szintén érmébe kerül szóval hiába lenne tallér az ára shy

Zivos

HozzászólásSzerző: Zivos » 2014.04.30. 12:18

Vagy fél év után beléptem a német oldalra és néztem nagyokat, mi az a két új szint. Mivel a német tudásom 0 - csak a sok játékos és így aktív piac miatt játszottam ott (is) - eljöttem ide okosodni. Bár ne tettem volna. Már 3 órája szenvedek, de kezdem érteni az egészet. Viszont ha jól megértettem, akkor nem értem :D . Keresem a lehetőségét a kandi kamerának, de nem találom. Ez vicc, hogy orvosképzéssel együtt egyetlen betegség gyógyítása akár egész napos is lehet? Persze van már ilyen a nukleárisban, de azt is le lehet felezni 12 órára, illetve a kutatással még tovább. Mindig úgy gondoltam a Kapira, mint egy végső mentsvárra ha nagyon unatkoznék és nem találnék más böngészős játékot. Miért van az, hogy a német böngészős cégek abban látják a pénzszerzés útját, hogy kikényszerítsék és nem pedig valami vonzó ajánlatot adjanak? Egy másik cég, másik játékát ezért hagytam most abba (meg persze meg is untam), erre itt is ez fogad? Gabesz 1 hónapja írja, hogy optimalizálni kellene. Hol van az optimalizáció? Azt észrevettem, hogy a kezdeti betegszámot csökkentették, "alig" 10 beteget kellett kirúgnom az 53 -ból ..., mert a németen sincs piaca a betegeknek, bőven elég a sajátot gyógyítani (gondolom). Inkább gyógyítanának az orvosok golf helyett. Egy normálisan dolgozó ember 2, legfeljebb 3 golfozást tehet be (x golfpálya), tehát napi 4-5 orvos a maximum, azaz 4-5 betegség. Ezt van képük 2 új szintnek hívni? Azt hiszem újabb fél év eltelik a következő belépésig :D .

gymagdi

HozzászólásSzerző: gymagdi » 2014.05.01. 08:13

Sziasztok!

Én értem, hogy az elején be kellett állítani az intenzív betegek praktikus számát. De most miért történt a visszaállítás? Gyakorlatilag a betegeim 70%-a intenzív betegséggel érkezik megint 2 napja (és a zöme két intenzívvel). Most már én is azt kérdem, direkt ez a szivatás? Rúgjam ki őket? Mert venni 1-ért se veszi senki. Ebben most tényleg mi a jó? :(

Magdi

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.01. 11:15

Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”