Vélemény

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
lujza59

Re: Vélemény

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.06.11. 06:25

szuper termek betegségeit nem gyógyíthatom ua. mint szintem szerint lehetne iconcry ez miért van így ?? ez nem jó :!:

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.11. 12:52

Lujza, sajnos nem értem a megfogalmazottakat.
Itt találod a fórum áttekintését: viewforum.php?f=33
Látod, kategóriákra van osztva, kérlek, gondold végig, döntsd el, hogy pl. kérdésed van-e, hibát szeretnél-e bejelenteni, vagy csak általános véleményed van a játékról vagy annak funkcióiról, és a megfelelő rovatba írd be részletesebben kifejtve, hogy miben segíthetünk. Nyiss új témát, ha nem találsz már létező témát az adott kérdéskörben. Köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.06.15. 07:13

Bocsánat ! :oops: magam is megleptem mit írtam a reggeli kávé előtt ..............ez csak egy apró észrevételre lett volna, egy apró vélemény ------mi szerint pl:a herpeszvirágzás betegséget 50-es szintnél gyógyíthatom , de az intenzív változatát csak főorvosként...........vajon miért nem ugyan azon a szinten gyógyítható egy betegség, és annak intenzív változata ? ez nincs jól szerintem :roll:

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.16. 12:34

Néha nincs különösebb magyarázat a dolgokra, vagy legalábbis én se tudok mindent megmagyarázni:).
Hogy egy ilyen játékban mikor mi hány pont, milyen szinttől, melyik feladat után, és így tovább, ezek játékegyensúlyozási kérdések, az ezen a téren a játékból a legjobbat kihozni tudó szakemberek döntései alapján kerülnek az egyes funkciók a játékba, vagy akár változnak bármikor.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

hapcii

Re:Hol találom az építkezési irodát?

HozzászólásSzerző: hapcii » 2014.07.15. 13:56

Remélem valaki tudja mert nem találom vagy csak rossz helyen keresem questionlips

Hanga

Re: Re:Hol találom az építkezési irodát?

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.15. 14:17

hapcii írta:Remélem valaki tudja mert nem találom vagy csak rossz helyen keresem questionlips

Szia

Törjelábodon.
(Prémium nélkül szerdán és szombaton tudsz a fertővásárhelyi buszmegállóból induló buszra kattintva ingyenesen eljutni Törjelábodra.)

Kép

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.09.04. 08:32

egy apró bosszúság ------a kamarai üzifalra próbáltam írni , mikor teljesült egy feladat, és a levél megsemmisült , írhatom még 1x , ezt is lehetne javítani , köszönöm .............

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.05. 14:06

Lujza, néha ilyesmi megtörténhet, bár igazából ez annyira egyedi dolog, annyira szubjektív dologról írsz, ami ezerféle módon történhetett, és sajnos nem voltam ott veled, hogy lássam, mi történik. Lehet, hogy már egy órája fogalmaztad a levelet, és ja, ha sokáig maszatolsz, érkezhet egy értesítés. De ha érkezik is, nem biztos, hogy rögtön bukod a leveled, én azt nem tudhatom, hogy ilyenkor te pontosan mit kattintottál, elvileg le lehet kattintani azokat az értesítéseket gond nélkül. De még ha minden kötél szakad is és tényleg belefutottál egy bosszantó jelenségbe, sajnos ilyenek az online játékok, hogy bármikor kaphatsz valamiféle értesítést, elvileg egy üzenőfalon nem veszthetsz el emiatt nagyon hosszú szöveget. Tehát nem lehet annak a bosszúságnak olyan nagy a foka.
Megvizsgálom majd a dolgot közelebbről, eltesztelgetem, hogy vajon mi van, ha épp kamarás üzenőfalas írogatás közben kapok feladatos értesítést, mindenesetre ezzel el lehet piszmogni egy darabig, úgyhogy annyit tudok mondani, hogy rajta leszek. És persze igyekszünk minden funkciót, akár ezt is, mindig minnél jobbá tenni.
Mindazonáltal én arra kérlek, hogy biztos, ami biztos, számíts rá, hogy a játékban bármikor megjelenhet értesítés, ha nagyon hosszú szöveget írsz, azt ne a játékban szerkeszd, hanem szövegszerkesztőben és a játékba csak másold be (valóban nem arra van kitalálva ugyanis az üzenőfelület, hogy masszív szövegeket fogalmazhasson benne a játékos, de ez nem hiba, hanem egész egyszerűen ez egy böngészős játék, nem szövegszerkesztő).

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.09.07. 09:14

Köszönöm a választ ! A fórumra nem csak azért írok, mert irtó sok időm van , hanem mert azt hittem segítek , ha már nincs mit tökéletesíteni ezeket az észrevételeket is javíthatnák . Ha egy feladat teljesül , legyen bár mi amit csinálok: betegbeutalás , börzén keresés , gyógyszervétel és nem csak levélírás ! ez mind abbamarad (megszűnik ), a feladat "felülírja" a többi tevékenységet .Gyanum , hogy nem játszol a játékkal (ez nem baj ) A regisztrációmat nem találtam hol tudnám törölni ! nem haragszom ha vki ezt megteszi ! Úgy érzem a jövőben már nem tudok hozzászólni , így a regisztráció is felesleges . Köszönöm

puhos3

HozzászólásSzerző: puhos3 » 2014.12.10. 09:19

szerintem ez a mikulás "ajándék"amit ez a csodálatos mikulás hoz ez egy nagy rakás értelmetlenség."Válts 6 hónap prémiumtagságot csupán 195 érméért".. napi 3 meg napi 4 beteg.ezek a nagy ajándékok.
nincsenek tisztában azzal mit is jelent az ajándék szó.sajnos mostanság unalmassá teszik ezt a játékot ezekkel a vásárolgass érméket. semmi de semmi újítás nincs már eme játék terén.

Vissza: “Általános”