Vélemény

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Kriszi80

Re: Vélemény

HozzászólásSzerző: Kriszi80 » 2014.12.18. 07:23

Sziasztok! Nem tudom hogy vagytok vele, de arról volt szó hogy még két napig azaz december 19-ig lehet még manókat gyűjteni, hát én nem találok semmit, sem és azt sem tudom pontosan hogy mennyi manóm volt de tudom kevés kellett volna hozzá. hogy meglegyen a vég nyeremény. Kérem orvosolni ezt a hibát, mert szerintem lehet hogy lenne aki még gyűjtené a manókat a két nap alatt

Szuppika

HozzászólásSzerző: Szuppika » 2014.12.18. 08:05

Sziasztok! Nekem az a gondom,hogy nem tudom leüríteni a karácsonyi kórtermeket,így lebontani sem tudom! Kérem ezt a problémát orvosolni! Köszönöm előre is! ;)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.19. 03:26

Kriszi80 írta:Sziasztok! Nem tudom hogy vagytok vele, de arról volt szó hogy még két napig azaz december 19-ig lehet még manókat gyűjteni, hát én nem találok semmit, sem és azt sem tudom pontosan hogy mennyi manóm volt de tudom kevés kellett volna hozzá. hogy meglegyen a vég nyeremény. Kérem orvosolni ezt a hibát, mert szerintem lehet hogy lenne aki még gyűjtené a manókat a két nap alatt

Szuppika írta:Sziasztok! Nekem az a gondom,hogy nem tudom leüríteni a karácsonyi kórtermeket,így lebontani sem tudom! Kérem ezt a problémát orvosolni! Köszönöm előre is! ;)

Sziasztok

Átmeneti probléma lehetett, mert már lehet látni a mikulás sipkás pasast és a termek kiürítésével, lebontásával sincs gond. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”