Észrevétel!

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Meacska

Észrevétel!

HozzászólásSzerző: Meacska » 2012.08.17. 23:31

Szeretném, megkérdezni hogy észre vette esetleg valaki hogy az elmúlt napokba
nem igazán kap az adományokba AGY-at ? veryangry Átlagosan minden nap 1000ht rakunk be
és már második napja még egy darabot sem kaptunk a kamarából többen is.
:lol: Már sztrájkot terveznek .... :lol: Nem tudom meddig tarthatom vissza őket! :lol:
Komolyra fordítva a szót ha esetleg észlelte valaki rajtunk kívül az legyen szíves jelezni! :shock:

beliczki66

Re: Észrevétel!

HozzászólásSzerző: beliczki66 » 2012.12.03. 13:23

sziasztok csak azért írok mert nem találom sehol a leírást hogy a ládában lévő ajándékokkal mit lehet tenni??? vagy egyáltalán mire jók írtam már egy helyre de válasz nem jött ezért ide írtam hátha valaki tud valamit belsőlevél jobb lenne de ide is előre is köszönöm tisztelettel beliczki66 :o

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.12.03. 14:35

Mivel véletlenül adja a rendszer a szerveket, ezért nincs ebben semmi furcsa. :) Majd jönnek az agyak is idővel ismét.

A csomagban érkező ajándékok a Rendelődbe kerülnek. Nem tudsz velük semmit sem tenni, egyszerűen bekerül a kapott ajándékok közé, amit a kórházadat meglátogató játékosok is láthatnak. :)

Dr. vizit klara

HozzászólásSzerző: Dr. vizit klara » 2012.12.13. 08:05

Mit tegyek!!! A gyógyszeres szekrényem első és utolsó ablaka jön be, eddig jó volt, nem tudok gyógyítani!!! SOS nicefrown nicefrown

Szerver 1-n játszom.

Firefox on!

Geoka

HozzászólásSzerző: Geoka » 2012.12.19. 01:00

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy mit lehet azzal a kórteremmel kezdeni amit megvettem ugyan de nem fér el sehol? Gyüjtöttem rá hónapokig a ht-t és nem nem fér el sehol,egyik kórtermet se tudom arrébb rakni,se legalább elforgatni,de még ha le is bontanék valamit ami gondolom örökre el is veszne,akkor sem fér el,mert legalább 2 kórtermet kellene törölnöm,ez azért így nem valami jó iconcry
Ráadásul nem tudom ezeket a betegeket gyógyítani,mindet el kell adnom vagy küldenem.Miért nincs harmadik emelet?
18.-as szinten vagyok,van még mit fejlődnöm és mindíg lesz olyan kórterem amit meg kell venni de mostantól már semmit se tudok felépíteni? nicefrown

susannah

HozzászólásSzerző: susannah » 2012.12.19. 16:51

Javasolnám esetleg azt, hogy ha tudsz emeletet venni, akkor vegyél, vagy ha nem, akkor olyan termeket bonts le, amiből könnyen visszajön a pénz. ^^

Vissza: “Általános”