Újévi öklenditisz

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Zivos

Re: Újévi öklenditisz

HozzászólásSzerző: Zivos » 2012.01.24. 18:05

lujza59 írta:Sziasztok....nekem bejött ! ..Szeretem a kihívásokat....de 20 évig ne ismételjétek meg !!! :lol: :mrgreen: :lol: Talán előbb kellett volna az öklenditisz játékot , és utána a jól fizető beteg akciót(((( ami előtte volt )))).....,és április 1-re olyan akciót amin tényleg nevetünk razz

Kamarán belül elhintettem, hogy a következő akció megfázás lesz, azaz orrcimparagyás betegek jönnek. Nem értem miért, de nem voltam túl népszerű cool .

Mása1

HozzászólásSzerző: Mása1 » 2012.11.19. 17:47

Tudom, hogy a morgásommal nem megyek semmire, de.....
Már januárban sem tetszett, mindenki morgott érte és most megint itt van ez a "nagyszerű akció".
Ma 9 db egybetegséges öklenditiszest kaptam. iconcry
Javasoltam a kamara többi tagjának is, hogy ezen a héten menjünk szabira, zárjuk be a kórházat.
Még csak hétfő van, a neheze csak most fog jönni, nem lesz megfelelő áron elérhető beteg a börzén. Vagy ez a cél?
Kár, hogy most újítottam meg a prémiumtagságomat. El kellett volna halasztani 1 héttel. nicefrown

Giardino Nuovo

HozzászólásSzerző: Giardino Nuovo » 2012.11.20. 06:05

Végül csak sikerült megölni a börzét egy nap alatt. Máskor ilyenkor már régen beszerzem a napi mennyiséget, most alig-alig. Mondjuk, az előző hasonló akció alapján várható volt és akkor sem nyerte el a többség tetszését. Vajon miért gondolták azt, hogy most majd sikerülni fog? Akkor egy hétig nem léptem be a játékba, most pedig gondolkodom azon, hogy abba is hagyom, mert ez így sok minden, de nem szórakozás. angry

arkeva

HozzászólásSzerző: arkeva » 2012.11.21. 06:48

na ez bosszató! ugy látszik nem tanultak az előző akcióból, amikor sokaknak elment a kedve a játéktól nicefrown igazán aktiv játékos vagyok, de már nekem sincs kedvem belépni.Ezért kár prémiumot fizetni. veryangry

2Macika2

HozzászólásSzerző: 2Macika2 » 2012.11.21. 08:22

A nemtetszésüket többen kifejezték, ezért én nem foglalom ezzel a helyet, bár teljes mértékben egyetértek vele, ez egy nagyon rossz ötlet, főleg miután a többségnek nem tetszett tavaly sem. Nekem két kérdésem lenne. Az egyik, hogy miért nincs válasz, miért nem reagálnak a játékosok felháborodására? A másik, hogy hangsúlyozzak, hogy egy-egy ilyen és hasonló játék abból él, hogy érméket ad el. Miért jó, ha a sok érmevásárló megunja ezt a hetet és többé nem rendel érmét, sőt, talán a játékot is abbahagyja? Saját maguk ellen vannak!

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2012.11.21. 18:35

wink Sziasztok ! wink Nem könnyű ez a hét az biztos ! :roll: :roll: de nem értem miért nem használjátok ki a játék adta lehetőséget ! :idea: csomó hoszpitallér áll kihasználatlanul ...lehet a gyógyszert fejleszteni , ha hely van még venni rendelőt :roll: hogy beteg legyen inváziót kérhetsz (ez érmés)vagy termet fejleszthetsz..........ha nem akarsz gyógyítani a betegeket eladhatod , a küldetésért is jár beteg azt is veszni hagyod ha nem játszol :arrow: én veszem az akadályt :lol: :lol: , kértem öklenditisz beteget kamarán belül ---egyet sem kaptam :!:

Giardino Nuovo

HozzászólásSzerző: Giardino Nuovo » 2012.11.22. 04:31

lujza59 írta:wink Sziasztok ! wink Nem könnyű ez a hét az biztos ! :roll: :roll: de nem értem miért nem használjátok ki a játék adta lehetőséget ! :idea: csomó hoszpitallér áll kihasználatlanul ...lehet a gyógyszert fejleszteni , ha hely van még venni rendelőt :roll: hogy beteg legyen inváziót kérhetsz (ez érmés)vagy termet fejleszthetsz..........ha nem akarsz gyógyítani a betegeket eladhatod , a küldetésért is jár beteg azt is veszni hagyod ha nem játszol :arrow: én veszem az akadályt :lol: :lol: , kértem öklenditisz beteget kamarán belül ---egyet sem kaptam :!:

Bocs, de ezt akkor is meg lehet tenni, ha nincs ilyen akció. A küldetésért is bírnak adni olyan öklenditiszest, aminek egyéb betegsége nincs ( a múltkor nyolcból három ilyen volt ), tehát űberhappy voltam. Ma reggel a börzén összesen 85 beteg volt, na ebből vásárolj, legyen pénzed, adj be a fejlesztésekbe, vagy éppen a csodakutatásba.

Vissza: “Általános”