foglalkoztató

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
evita

foglalkoztató

HozzászólásSzerző: evita » 2011.10.24. 21:48

Ma megvettem a foglalkoztatót 4000 Ft-ért, és nagy csalódás ért.

A legfontosabb funkciót persze nyújtha, de nagyon rossz megoldással.

Nekem az lett volna az ésszerű, hogy minden más teremhez hasonlóan használhatom.
De nem.

Annyiban terem csak, hogy helyet foglal el.
de: se rá nem húzhatom a betegeket, se statisztikát nem láthatok (hányan vannak).

Ehelyett másik játékostárs igen erős zavarásával tudom csak igénybe venni.

Azontúl, hogy a másikat zavarom nekem is macerás ez a szerződösdi.

Reméljük ez csak átmeneti állapot.
Dr. Páskulyos Evita

Zivos

Re: foglalkoztató

HozzászólásSzerző: Zivos » 2011.10.27. 15:29

Tudod mire való egyáltalán? Arra, hogy a piacra kitett vagy szerződésben felajánlott betegek ne a váró értékes helyeit foglalják. Persze eleinte rengetegnek tűnik a 14+12 hely, de a rendelő típusok növekedésével már nem is annyira sok, sőt. Németen piacozom, ott rendszeresen reggel vannak nagyon jó üzletek, és mivel reggel jönnek a saját betegeim általában bajban vagyok a hellyel, hát még ha eladatlan betegek is foglalnák a helyet a váróban.

sasferko01

HozzászólásSzerző: sasferko01 » 2012.01.13. 19:32

nekem olyan nagy kérdésem van hol a francba lehet btegágyat venni mert sehol nem találom és kellene?????

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.01.13. 20:17

Evita, először kellene kérdezni, aztán kikelni a semmin.

Ferko, az Építészirodában tudod megvenni a 3. szint elérését követően. Javaslom figyelmedbe a Súgót, mert ott szinte minden le van írva, ami kérdésként merülhet fel. Csak olvasni kell hozzá.

zsanka5

HozzászólásSzerző: zsanka5 » 2012.01.14. 21:48

Sziasztok..
A segítségeteket szeretném kérni. Most kezdtem a játékot ...és a kartörés gyógyításánál azt írja ki, hogy ebben a teremben nem gyógyítható. Ez mit jelent?
Mit kell tennem? A gyógyításhoz szükséges eszközt már megvettem, de akkor sem engedi.
Köszönöm előre is a segítséget..
üdv
zsanka

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.01.15. 09:24

A Röntgenben tudsz gyógyítani.

EvaTunde

HozzászólásSzerző: EvaTunde » 2012.05.16. 20:22

Sziasztok!
Nekem nincs foglalkoztatóm, de nem is igazán értem a működését... Sajnos nem találtam leírást hozzá, ha van légyszi linkeljétek be. Namármost, ahhoz, hogy oda tudjam rakni a betegeimet, be kell valahova utalni, ha jól olvastam itt a fórumon (börze, vagy másik játékos)... DE ha börzére utalom, akkor ugyebár 10 %-ot levon, tehát rosszul járok. Ha valakihez beutalom, akkor egy idő után idegesítő, hogy villog ott a felkiáltójel. Magamnak nem csinálhatok még egy kórházat, mert az ugye tiltott a játékszabály szerint (többfiókozás). Akkor hogy érdemes csinálni, hogy senkit ne zavarjak vele és jól is járjak? :)

Zivos

HozzászólásSzerző: Zivos » 2012.05.17. 08:35

Ha 10% -t nem szeretnél fizetni akkor ne rakd ki börzére. Ha a felkiáltójel zavar javaslom takard el a monitor azon részét wink . Amúgy ha te utalsz nincs felkiáltójel, csak ha neked utalnak. Nem sokkal feljebb írtam, de szerintem a súgóban is benne van, hogy a foglalkoztató mire való: A piacra kitett vagy másnak beutalt beteg nem a váróban foglalja az értékes székeket, hanem bekerül oda. Hidd el németen boldogan kifizetném a +10% piaci díjat ha lenne prémiumom, mert sokkal többet nyernék rajta. Reggel gyakorlatilag ingyen van rengeteg beteg, este meg vadászni kell(ene) rájuk. Sokan így csinálják, látszik a piaci árakból. Jó, magyaron más a helyzet, de azért itt is érezhető hogy reggel sokkal olcsóbbak a betegek mint este. A 14+12 hely csak kezdetekben tűnik soknak, minél több a rendelőd annál több hely kellene.

EvaTunde

HozzászólásSzerző: EvaTunde » 2012.05.17. 10:13

Tudom, hogy csak azért jó, hogy a betegek ne foglalják a helyet... és azt is tudom, hogy annál villog, akinek utalom és pontosan ezért érdeklődöm, hogy van-e valami normálisabb megoldás, minthogy be kell valahova utalnom, mert másokat nem akarok zavarni azzal, hogy ott villogjon neki... pontosan azért, mert tudom, hogy mennyire idegesítő egy idő után, nálam is szoktak parkoltatni betegeket. Bár, ha egy megnyitás után már nem villogna, akkor az is jobb volna, mint ez a mostani helyzet... de ha egy moderátor is válaszolna, hogy próbálnak-e valamit fejleszteni a játékon (mert ahogy elnézegettem elég sokan írták már ezt a problémát), azt megköszönném.

almasy

HozzászólásSzerző: almasy » 2012.06.09. 21:55

Van foglalkoztatóm és ma kétszer is meglepetés ért. Miután nagyon sok beteg van benne, gondoltam, hogy rakok ki párat a börzére. El is kezdtem, de a harmadik embernél behaltolt! Egyszerűen kivette a listából, de nem rakta fől az ágyba. Ezt kétszer egymás után megcsinálta. Tovább nem kísérletezek, mert nem szeretném, ha az összes betegem.eltűnne! Két álmatlanságos beteg! Almásy

Vissza: “Általános”