foglalkoztató

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
molngabo

Re: foglalkoztató

HozzászólásSzerző: molngabo » 2012.10.28. 06:57

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ugyebár a foglalkoztató 100 érmébe kerül, és ha megveszem, kapok érte 100 komfort pontot is?

Üdv.: Gábor

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.01. 08:34

Nem vagyok biztos benne, mert a foglalkoztató nem dísztárgy, hanem funkcióval rendelkező helyiség. Oda tudod betenni a betegeket, hogy ne foglalják a helyet a váróban.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.11.01. 08:54

Ha jól emlékszem, 100 komfortpontot adott.
Funkcióját tekintve, akkor kerülnek oda a betegek, ha beutalod valakihez, vagy kiteszed a betegbörzére. Ez utóbbinak 10 beteg a maximuma. Beutalóban bármennyi beteg lehet.
A komfortpontokat akkor kapsz ha prémiumos vagy, valamint használni is csak akkor tudod.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Bogya

HozzászólásSzerző: Bogya » 2014.03.27. 21:08

Hanga írta:Ha jól emlékszem, 100 komfortpontot adott.
Funkcióját tekintve, akkor kerülnek oda a betegek, ha beutalod valakihez, vagy kiteszed a betegbörzére. Ez utóbbinak 10 beteg a maximuma. Beutalóban bármennyi beteg lehet.
A komfortpontokat akkor kapsz ha prémiumos vagy, valamint használni is csak akkor tudod.

Hello!
Mivel ebben a fórumban és a teremáttekintőben egymásnak ellentmondó információk vannak ezért szeretnék egy kis segítséget kérni, mielőtt egy komolyabb összeget beruháznék erre a helyiségre.
A teremismertetőben a következő szerepel:
"Ebben a teremben várakoznak azok a betegeid, akiket beutaltál, beküldtél ebbe a terembe, vagy börzére tettél. Így nem foglalják a helyet a várószobádban."
Kérdésem a kiemelt részre vonatkozik. Ezek szerint a foglalkoztatót használhatom egyszerűen "beteg-parkolóként"? Vagyis ha nem akarom beutalni, nem akarom börzére tenni, és nem akarom kirúgni, akkor is betehetem a betegeket a foglalkoztatóba, hogy aztán később onnan kivéve kezeljem őket?
Most, hogy rengeteg intezíves beteg érkezik kevésnek bizonyul a 14 szék és a 12 ágy.
Előre is köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.27. 21:34

Szia

Igen, a betegeidet a Foglalkoztatóban tudod tartani. A betegek akkor kerülnek ebbe a helyiségbe ha behelyezed őket, börzére teszed, valamint ha valakihez beutalod.
Kép

Kép

Történtek változtatások a legutóbbi bejegyzésem óta. Erről itt olvashatsz: viewtopic.php?f=102&t=21868

Bogya

HozzászólásSzerző: Bogya » 2014.03.27. 21:47

Köszönöm.
Már csak 2 kérdésem van.
Mennyibe kerülnek a foglalkoztató fejlesztései a következő szintekre?
Illetve, hogyan vehetek ki beteget a foglalkoztatóból, és azok hová kerülnek? Ágyra vagy székre?
Előre is köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.27. 22:56

Bogya írta:Köszönöm.
Már csak 2 kérdésem van.
Mennyibe kerülnek a foglalkoztató fejlesztései a következő szintekre?
Illetve, hogyan vehetek ki beteget a foglalkoztatóból, és azok hová kerülnek? Ágyra vagy székre?
Előre is köszönöm.

50, 75 és 100 érme a fejlesztési költség.
A betegeket a kétféleképp veheted ki. Beutalás elfogadásával (pipa), vagy beutalás elutasításával (x). A betegek ezután az betegágyra kerülnek.
Kép

Bogya

HozzászólásSzerző: Bogya » 2014.03.28. 04:45

És ha nem beutalt betegről van szó, hanem simán odahelyezettről?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.28. 06:30

Az az igaz, hogy Bogyát valószínűleg maga a beutalás szó zavarja össze egy kicsit, ha jól értem a felvetést. És nem is csoda, mert maga ez a szó szerepel sajnos a foglalkoztatóban-társalgóban itt-ott irreleváns módon. Ezt én is csak tegnapelőtt vettem észre és szintén a javítandók listáján van. Úgyhogy, Bogya, ne foglalkozz vele, hogy pl. beutalás visszavonásáról szól a tooltip-szöveg, ott egyszerűen a szöveg maga félrevezető és szorul korrekcióra.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Bogya

HozzászólásSzerző: Bogya » 2014.03.28. 06:59

Értem. Köszönöm.

Vissza: “Általános”