Nem nyílik ki az ablak....

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Bobolaci

Nem nyílik ki az ablak....

HozzászólásSzerző: Bobolaci » 2011.09.10. 10:14

Sikeres és megtörtént vásárlás esetén, nem nyilik ki az ablak és nem adódnak a pontok hozzá a többihez! Ha kilépek és újra visszalépek, akkor a pontok hozzáadódnak a többihez!
Mi lehet az oka! Kb. 2 napja nem működik a felpattanó ablak!
Köszi!

bertad

Re: Nem nyílik ki az ablak....

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.09.10. 20:14

Ezt kifejtenéd :? Nem igazán értettem meg mi is a gond :roll:

Bobolaci

HozzászólásSzerző: Bobolaci » 2011.09.11. 05:40

Na a gyengébbek kedvéért!
Ha a beteget a börzén eladjuk, akkor az eladásról fenn jelzés érkezik!
Na ez a jelzés magától nem jön, hanem rá kell kattintatni az oszlopra és akkor kinyílik az ablak és
láthatod, hogy eladás történt-e vaqgy sem!
Egya lényeg, nem működik!!!!!
Ha igy sem érthető, akkor javaslom az új Lomonoszov egyetem Szöveg értelmezési szakon való doktorálását!
Tisztelettel

A szerző

Shaegar007

HozzászólásSzerző: Shaegar007 » 2011.09.11. 06:11

Hello Bobolaci, a problémával nem vagy egyedül.
Először is bertad moderator, ha nem tudnád és azért van, hogy segítsen Neked és másoknak is, ha tud. Az első írásodból tényleg nem derül ki, hogy mi a gondod valójában Én is csak pilláztam és vártam, hogy leírd bővebben. Félszavakból kevesen értenek :)
Másodszor amiről már más és Én is írtam a Fórum kezdőlap ‹ Kapi Hospital ‹ Támogatás ‹ Hibabejelentések ‹ Hibabejelentések Szerver 1 és ott a Postaláda topikba:http://forum.hu.kapihospital.com/viewtopic.php?f=111&t=10403&sid=8f7fa8dfed5adc84a4e4c6729a938c7f, hát erről vagy tudnak vagy nem, ott Levander próbált segíteni, de amit javasolt nem segített, itt megjegyezném, hogy kipróbáltam egy harmadik böngészőt is a Chrome-ot.

Ha elején azt íród, hogy nem jelenik meg a levél érkezését jelző boríték a csőben csak ha rákattintasz a csőre=postaláda(csőposta) vagy frissítesz, akkor azt 100%, hogy mindenki rögtön érteni fogja. :)
További szép napot!
És Reméljük, hogy megtalálják a probléma okát is.

Pipo

HozzászólásSzerző: Pipo » 2011.09.11. 07:12

Saját tapasztalatom a fenti témával kapcsolatban, hogy vannak időszakok amikor feltehetően sokan játszunk egyszerre, hogy valóban késnek a levelek. Ha valaki biztosan tudja, hogy elkelt a betege a börzén akkor próbáljon várni kb. 5, néha 10 percet. Ha a kórházról átlép mondjuk a börzére akkor frissül a játék s a levél is hamarabb jelenik meg. Nálam olyan még nem volt, hogy a boríték ne jelent volna meg. Teszteltem. Ha türelmetlen voltam valóban hamarabb láttam az üzenetet mint a borítékot. De megpróbáltam úgy is, hogy amikor láttam, hogy elkelt a betegem a börzén, akkor nem nyitottam meg a leveles ládát, s játszottam tovább. Eltelt néhány perc és el kezdett villogni a levélt jelző boríték. Valószínű ugyanez van azoknál is akik hamarabb lelnek rá az üzenetre mintsem a jelzést látnák.

Bobolaci!

Én is láttam a kérdésedet. Azért nem reagáltam rá én sem, mert gőzöm sem volt, hogy mi a bajod. Legközelebb írj úgy, hogy egyértelmű legyen a problémád. Bertadot meg nem kellene piszkálnod. Amint láthatod magad is, több játékot kell fejben tartania. S pontatlan kérdés esetén sajnos nem tud segíteni. Szerintem elkelne egy bocsánat kérés, mert mint láthatod, többen állítjuk, hogy a te készülékedben volt a hiba, s nem a mi szövegértésünkben.

Javaslom a "fogalmazás kezdőknek, avagy hogyan írjunk, ha azt szeretnénk, hogy más is értse" kézikönyvet egy kis tanulmányozásra.

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.09.11. 18:06

Mielőtt egymásnak esnétek, közbeszólok.

A Fórum Moderátor dolga, hogy igyekezzen segíteni, illetve a játékosokat a Támogatás felé irányítsa. Mivel mi Fórum Moderátorok vagyunk, a játék hátterébe nem látunk bele, így segítségképp is csak a bevált módszereket tudjuk javasolni, egyébként a Támogatáshoz irányítunk mindenkit.

Ami a problémát illeti, én is tapasztaltam, mikor játszottam a KH-on. Viszont azt tudom mondani, hogy sütitörlést és gyorsítótár ürítést követően pár napon belül teljes mértékben megszűnt a hiba. A pontokat biztosan megkapod, előfordulhat, hogy kicsit belassul a játék, de a legtöbb esetben a játékos gépénél van a hiba forrása.

Ha napok múlva sem javul, érdemes felkeresni a Támogatást. Elérhetőség az aláírásomban.

A témával kapcsolatosan pedig kérlek titeket, hogy csak és kizárólag akkor írjatok ide, ha van megoldásotok.

Dr. vizit klara

HozzászólásSzerző: Dr. vizit klara » 2012.12.13. 08:35

Sziasztok!

A gyógyszeres szekrény ablakai nem nyílnak ki,tegnap kezdődött és nem változott semmi. Nem tudok gyógyítani surprize iconcry iconcry

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2012.12.13. 08:59

Szia!
A témával foglalkozó topik itt található:
viewtopic.php?f=111&t=17925

Vissza: “Általános”