Méltányos kereskedelem

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
zzsz76

Re: Méltányos kereskedelem

HozzászólásSzerző: zzsz76 » 2012.01.02. 09:33

mielőtt szét szednétek egymást és sokat gondolkoznátok azon ki miért ennyire hülye akkor csak egy apró dolog amit figyelmen kívűl hagytok az pedig az hogy "direkt" rakják ki ennyiért (persze azokról a játékosokról beszélek akiknek nincs foglakoztatója ;) az pedig sokaknak nincs :? ) , ha végig gondolnátok (már ha játszotok annyit :) ) akkor a kikezelt beteget vissza tudják csak rakni az ágyakba de nem akarják így kirakják a bőrzére (pihentetni :) ) mert akkor le kerül a váróba és mivel 10 % -ot le vesz a bőrze így azt rá kell számolniuk :) eszük ágába sincs eladni de igen sokszor még így is lecsapnak rájuk :)

zzsz76

HozzászólásSzerző: zzsz76 » 2012.01.02. 09:44

ja az lemaradt hogy sajna ettől igen sokan vér szemet kapnak és irreális áron rakják viszont ők is ki a beteget Pl. akiknek van foglalkoztatója mert ott elfér akár meddig , nincs utban :( és innentől kezdve egy ördögi kör :roll:

Shaegar007

HozzászólásSzerző: Shaegar007 » 2012.01.02. 12:42

zzsz76 írta:ja az lemaradt hogy sajna ettől igen sokan vér szemet kapnak és irreális áron rakják viszont ők is ki a beteget Pl. akiknek van foglalkoztatója mert ott elfér akár meddig , nincs utban :( és innentől kezdve egy ördögi kör :roll:

Biztos igazad van, de aki nem akarja eladni a betegét, az 1, vagy keressen egy ismerőst akit nem zavar a beutalást jelző felkiáltó jel és utalja hozzá; 2, keressen egy kis szintű inaktív játékost(mert sok olyan van és őt nem zavarja) és utalgassa oda a betegeket.
DE nem egy-két doktor nevet lehetne felsorolni aki max áron teszi ki a betegét börzére, szóval ne mondja, azt senki, hogy ennyi embernek elmentek otthonról...
Az lenne a megoldás erre a problémára, hogy minimum árnál nem lehetne magasabb áron börzére küldeni beteget, általában annyiért még megéri beteget vásárolni...

Chase

HozzászólásSzerző: Chase » 2012.01.05. 11:58

Amennyiért megveszik annyilért kell adni.
Most úgy tűnik szinte nullszaldósan is megvesznek minden beteget.
Korábban még tudtam jó áron venni laboros vagy tomográfos betegeket most meg nem hogy drágán de egyáltalán nincsenek ilyenek, úgy tűnik a szintlépésre gyúrnak sokan és nem a pénzre hanem a pontokra menek.

macskajancsi

HozzászólásSzerző: macskajancsi » 2012.01.06. 10:13

Felesleges általánosítani, ez mind a remekre szabott újévi akció eredménye. Azért veszik teljes áron a betegeket, mert senki sem kap értelmeset. És azért nincs laboros meg műtős a piacon, mert nincsből nem lehet eladni. Már csak pár nap...

Chase

HozzászólásSzerző: Chase » 2012.01.06. 12:43

macskajancsi írta:Felesleges általánosítani, ez mind a remekre szabott újévi akció eredménye. Azért veszik teljes áron a betegeket, mert senki sem kap értelmeset. És azért nincs laboros meg műtős a piacon, mert nincsből nem lehet eladni. Már csak pár nap...

Jogos, erre nem is gondoltam :), jómagam is dobom kifele a csak hányós betegeket, van amikor 4-5 ilyen is van egy nap.

TeKri

HozzászólásSzerző: TeKri » 2012.01.07. 18:50

Ez a börze egy rossz és pofátlan vicc... Mást inkább nem is írok, mert a moderátorok biztos letiltanának a fórumról...

kaktuszom

HozzászólásSzerző: kaktuszom » 2012.01.21. 16:16

szevasztok. Én elvből nem veszek beteget a börzéről, amíg a kamarán belül van fölös gyógyítható beteg, de ha már ott is lekezeltek, de még van szabad kapacitás kezelésre, nagyon megnézem mennyi a hozam, mert részemről első legfontosabb szempont a ht. megszerzése, mert a pontok, majd jönnek a kezelt betegek után úgy ahogy azt meghatározták. A szintlépés pénz hiányában, annyit jelent, hogy visszaléptem a fejlődés fokáról, ha nincs lehetőség megépíteni a hozzá tartozó kezelőt, időt és energiát is veszítek a pénz mellett. ha meg ki kell tennem a börzére, mindig azt nézem, én ezt a beteget mennyiért venném meg , mert ahogy írjátok, tapasztaljátok az ücsörgő beteg sokba kerül.Kár, hogy azt nem tudja a börze, hogy a kamarai beutalások csak a saját kamarának lenne elérhető egy megadott időig, pl.12 óra, és csak azután kerülhetne ki szabadba mindenki által elérhetővé. talán jobban meggondolnák, mennyit is kérjenek érte. Ezt csak persze egy komoly fegyelemmel lehetne megoldani, de talán a szerver kezelőknek ez menne is és megoldható lenne

Zivos

HozzászólásSzerző: Zivos » 2012.01.22. 20:46

Laborig a pénz a lényeg, labor után szinte semmi szerepe a pénznek, mert úgyis jön elég. Ettől függetlenül pont ezért fejeztem abba, mert szinte nem volt piac. Utána elkezdtem a németen játszani, na ott tényleg lehet fejlődni és pénzt keresni, van elég játékos, ezért nagy a piac is. Utána csináltam egy új accot a magyaron is, mert tök mindegy ha 2 ablakban megy a KH, így ha valamit nem értek a németen könnyen meg tudom nézni. Aztán csatlakoztam egy jó kamarához, de magyaron szinte csak saját beteget gyógyítok.

Stampi

HozzászólásSzerző: Stampi » 2012.06.03. 20:25

Talán a sok, irreálisan magas árnak az is lehet az oka, hogy a felhasználók egy része nincs is tisztában a börze működésével. Pedig egy féláron kitett betegnek a megvétele sem olyan nagy üzlet. Én szoktam írni ezeknek a játékosoknak. Hogy mi az eredménye azt nem tudom. Volt akivel értelmesen tudtam azután levelet is váltani.
A másik az, hogy mi, akik a börzére kimegyünk, csak a nagyon rossz ajánlatokat látjuk, mert a jók akár másodperceken belül gazdára találnak.
Ha rajtam múlna, akkor bevezetném azt, hogy a börzére feltett betegek eladási ára három nap múlva a maximális ár harmadára változna. Akinek ez nem jó, az vegye vissza a betegét három napon belül. Ezzel megszünne a sok elfekvő beteg a börzén.

Jó lenne, ha a betegbörzénél lehetne szűrni arra, hogy csak azok az ajánlatok jelenjenek meg, amiknek a gyógyításához már megvan a lehetőségem, vagyis elértem már azt a szintet. A másik ötletem, kérésem, jó lenne, ha be tudnék állítani egy vételár/maximális ár arányt, például 0,5 és az ennél rosszabb ajánlatokat már nem is látnám. Ez jót tenne az idegeimnek. wink

Vissza: “Általános”