Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.06.23. 11:50

Kedves Játékosok!

Egy új udvarbővítési lehetőség érkezett ma a játékba. Tudjatok róla, hogy hely hiányában most nem érkezett új kupechely is a bővítéssel.

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.06.30. 12:47

Kedves Játékosok!

Ma egy olyan frissítés érkezik a játékba, melyet nagyon sokan és már nagyon régóta kértetek tőlünk.

Mostantól - aki szeretné - fel is dolgozhatja a gazdaságában nevelt állatokat egy új épület segítségével.
Kép
A vágóhíd a 29. szinttől szerezhető be és különféle hústermékek előállítására szolgál. Bio minőségben természetesen. A vágóhíd aranyrúdért érhető e a boltban, de kártyarészletekből is kigyűjthető.

A vágóhíd olyan, mint egy karám, mely minden állatmérethez passzol. A vágóhídra küldhető állatok körmenüjében jelecske is jelzi, hogy az állat vágóhídra küldhető.

A következő termékeket állíthatod elő a vágóhídon:

Sertés rész
Kép
  • Malac
  • Halloweeni malac
  • Mangalica
Szarvasmarha rész
Kép
  • Tehén
  • Galloway marha
  • Ankole-Watusi marha
  • Őstulok
Vad rész
Kép
  • Rénszarvas
  • Fácán
  • Gímszarvas
Szárnyas rész
Kép
  • Tyúk
  • Liba
  • Páva
  • Pulyka
A vágóhíd kapacitása véges, 12 mezőnyi. A megépítésekor tehát a hely még szűkös, de lehet bővítést venni a boltban az épüléethez, mely bővítés egyenként +8 mezővel növeli meg a vágóhíd méretét. Egy vagy több állat vágóhídra küldését követően a vágóhídon elindul egy visszaszámláló. Hogy meddig számol, az az állat(ok) fajtájától függ.

A feldolgozási idő lejártakor megjelenik egy jelecske az állat feje felett, erre ha rákattintasz, az állat eltűnik, te pedig megkapod a részeit.

Ezeket a részeket aztán eladhatod közvetlenül a raktárból, de gyűjtheted is, mert a terveink szerint későbbi frissítésekkel lehetővé tesszük majd ezen részek további feldolgozását.

Jó szórakozást az újításhoz!

My Little Farmies-csapat

Ui.: ezt a funkciót azért tettük a játékba, mert már nagyon régen kértétek ezt tőlünk. A játékosok egy része ugyanis azt szeretné, ha a játék minél valósághűbben adná vissza egy valódi gazdaság élményét. A játékosok egy másik része még virtuális formában sem szeretne állatok feldolgozásával foglalkozni, nekik továbbra is ott a lehetőség, hogy a játéknak ezt a funkcióját egyszerűen nem veszik igénybe. A vágóhíd tehát csak egy plusz lehetőség az ezt a vonalat igénylő játékosoknak.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.07.07. 09:08

Kedves Játékosok!

Ez a bejelentés 07.07-én a 12 órás frissítés utántól érvényes.

Ideje egy "egyet fizet, kettőt kap" gyorsítócsomagos akciónak!

Kép

Hogy működik?

Csak vegyél egy gyorsítót, mindegy, milyen fokozatút, bronzot, ezüstöt vagy aranyat, és kapsz mellé ajándékba egy második gyorsítócsomagot is ugyanabból a kategóriából. Ha például veszel egy arany gyorsítócsomagot, ráadásként kapsz egy második arany gyorsítót is!

Az akció egy hétig érvényes, tehát július 14-én délben jár le!

Ezen túlmenően gyorsítócsomagokban elérhető váltak a fácán (egy korábbi prémiumállat) és a hírnök (egy korábbi prémiumfigura) részletei!

KépKép

A fácán példányonként 8 mezőt igényel a kis állatoknak való karámban és az új vágóhídon is fel lehet dolgozni, ahol egy fácánból 3 vad rész lesz a végtermék. A hírnök a járdákon sétál és 300 percenként megajándékozza a gazdáját ezzel-azzal.

My Little Farmies-csapat

*Figyeljetek rá, hogy a napi ingyenes bronz gyorsító nem duplázódik most, az akció csak a vásárolt gyorsítókra vonatkozik.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.07.14. 10:18

Kedves Játékosok!

(aktuális a ma déli frissítés utántól)

Optimalizáltunk az "úton" lévő üzleti hajóutak áttekinthetőségén, illetve immár lehet termékre vagy úticélra is szűrni.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.07.21. 12:31

Kedves Játékosok!

Nyári játék indul a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy nyári díszekkel dekoráld a településedet!

Kép

A nyári játék során egyrészt szuper nyári dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsodaépületet is, a drágakőbányát is!

Kép

A drágakőbánya drágakövek kitermelésére szolgál. A drágaköveket a jövőben arra lehet majd használni, hogy régebbi időszakos játékok különleges dísztárgyait, bónuszfigurákat, bónuszállatokat, vagy akár világcsodákat vagy azok részleteit vehesd meg értük egy különleges boltban!

A játék során megszerzett drágakőbánya 50 kártyarészlet formájában jelenik meg majd a fiókodon, illetve a játék után kártyarészletekből gyűjthető ki.

Hogy működik a játék? Mától egészen július 28-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó nyári dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a hársfavirág pontokat. Minél több hársfavirág pontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék július 28-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi hársfavirág pontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található hársfavirág ikonjára kattintasz!

Kép

TIPP: hársfavirág pontot nem ad, de díszítéshez remekül használható a nyári virágos mező, mely elérhetővé vált a boltban a terepek kategóriája alatt!

Kép

De ez még nem minden!

A My Little Farmies születésnapját ünnepli!

Ez alkalomból egy gyorsítós hetet tartunk, ami azt jelenti, hogy július 22-től 27-ig a napi belépésedkor a szokásos ingyenes bronz gyorsítócsomag helyett egy ezüst csomag a jussod. Ha egymás után két napon is belépsz, a harmadik napon egy arany csomag üti a markodat!

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.07.28. 09:29

Kedves Játékosok!

A nyári játék véget ér ma 12 órakor. Ha sikerült kigyűjteni a drágakőbánya részleteit, akkor ne feledd, hogy előbb össze kell állítanod a részletekből az épületet, csak ez után tudod majd kihelyezni azt az udvarodba. Ha nem sikerült a játékkal megszerezni minden részletet, ne búsulj, cserebere vagy gyorsítócsomagok útján még lesz lehetőséged a maradék részletek megszerzésére.
Kép
További újdonság, hogy megérkezett a játékba a drágakőbolt.
Kép
A drágakőbolt kínálata most még szegényes, de egyre több tartalmat találsz majd itt. Pl. korábbi bónuszállatokat, különleges dekorációkat, világcsodákat és azok részleteit, vagy akár ajándékosztó figurákat lehet majd itt beszerezni.

Ezeket a My Little Farmies új valutájával, a drágakővel tudod majd megvenni. A drágakőbolt játékba érkezésének alkalmából mindenki kap 50 drágakövet egyszeri ajándékként, ha és amennyiben belép a játékba július 28-a dél utántól kezdve egészen 29-e nap végéig.

Ha további drágakőre lesz szükséged, a drágakőbányával tudsz majd drágaköveket termelni.

Jó szórakozást a játékhoz!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.08.04. 12:36

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a következőket hozta:

Szövetkezet
  • A szövetkezet boltjából megvásárolható egy új desztináció, Ezüstfok koordinátája.
  • Két új királyi kalmár vált elérhetővé a szövetkezeti boltban.
  • A két királyi kalmár érkezése közti időt ezentúl le lehet rövidíteni aranyrúdért.
Ne feledkezz el az új bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.08.11. 12:39

Kedves Játékosok!

A drágakőboltban immár elérhető a hírnök is!

Kép

Ne feledd, a drágakőbolt választékát igyekszünk bővíteni, ezért érdemes időről-időre bekukkantani oda!

További jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.08.18. 10:04

Kedves Játékosok!

A mai frissítés (12 óra) után új termelőépületet hoz a játékba, még pedig a hentesüzletet. A hentesüzletben a vágóhídról származó állati részeket dolgozhatod fel húsáruvá.

Kép

A hentesüzlet 600.000 tallérért érhető el a boltban, de 40 kártyarészletből is kigyűjthető.

Előállítható árucikkek:

Sertéshús
Kép
  • Eladási ár: 900 tallér
  • Nyersanyag: 1x sertés rész
  • Termék: 2x sertéshús
  • Termelési idő: 60 perc
Marhahús
Kép
  • Eladási ár: 700 tallér
  • Nyersanyag: 1x szarvasmarha rész
  • Termék: 4x marhahús
  • Termelési idő: 120 perc
Vadhús
Kép
  • Eladási ár: 1950 tallér
  • Nyersanyag: 1x vad rész
  • Termék: 2x vadhús
  • Termelési idő: 180 perc
Baromfihús
Kép
  • Eladási ár: 405 tallér
  • Nyersanyag: 1x szárnyas rész
  • Termék: 3x baromfihús
  • Termelési idő: 20 perc
Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.08.25. 09:48

Kedves Játékosok!

A ma déli frissítés az új bónuszajándékokon kívül 4 új raktárbővítési lehetőséget hoz, tehát a raktár immár a 30. szintig bővíthető.

További jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat!

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”