Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.04.14. 10:47

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a szövetkezetek számára hoz új tartalmat.

5 új hajó, 5 új ágyú, 5 új legénységi tag és 5 új kereskedelmi csomag vált elérhetővé.

Kép

A szövetkezetek adott szakterületeinek házaiban a 9. szinttől a 13. szintig minden szinten egy új hajó, ágyú, legénységi tag és kereskedelmi csomag válik elérhetővé.

Az alábbiakban egy rövid áttekintést láthattok az új tartalmakról:

Hajók (hajógyár)
Korvett
Kép
  • Épületszint-feltétel: 9
  • Hatótáv (min.): 21.000
  • Hatótáv (max.: 24.000
Galleon
Kép
  • Épületszint-feltétel: 10
  • Hatótáv (min.): 28.000
  • Hatótáv (max.): 32.000
Fregatt
Kép
  • Épületszint-feltétel: 11
  • Hatótáv (min.): 35.000
  • Hatótáv (max.): 40.000
Klipper
Kép
  • Épületszint-feltétel: 12
  • Hatótáv (min.): 42.000
  • Hatótáv (max.): 48.000
Cirkáló
Kép
  • Épületszint-feltétel: 13
  • Hatótáv (min.): 49.000
  • Hatótáv (max.): 56.000
Ágyúk (fegyverművek)
Seregbontó
Kép
  • Fegyverérték: 41
Mozsár
Kép
  • Fegyverérték: 65
Siska
Kép
  • Fegyverérték: 64
Baziliszkusz
Kép
  • Fegyverérték: 100
36 fontos tarack
Kép
  • Fegyverérték: 98
Legénységi tagok (korcsma)
Kormányos
Kép
  • Csapaterő: 12
Tengeri medve
Kép
  • Csapaterő: 15
Hadnagy
Kép
  • Csapaterő: 20
Kapitány
Kép
  • Csapaterő: 25
Admirális
Kép
  • Csapaterő: 30
Árucsomagok (lerakat)
Nagyon nagy árurakomány
Kép
  • Kereskedelmi érték: 20.000 tallér
Óriási árurakomány
Kép
  • Kereskedelmi érték: 25.000 tallér
Értékes árurakomány
Kép
  • Kereskedelmi érték: 23.000 tallér
Drága árurakomány
Kép
  • Kereskedelmi érték: 35.000 tallér
Luxus árurakomány
Kép
  • Kereskedelmi érték: 30.000 tallér
Részletesebb információk a játékon belül.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról se!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.04.14. 15:18

A játékon ebben a pillanatban éppen még mindig kartantartást végzünk, mert sajnos váratlan technikai okból szükségessé vált.
Igyekezlek titeket majd tájékoztatni az esetleges tudnivalókról, addig is türelmeteket kérem a csapat nevében!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.04.14. 17:30

Kedves Játékosok!

A mai nap váratlan technikai gond zavarta meg a játék normál menetét, szerencsére sikerült gyorsan kiszúrni és elhárítani.
A probléma jellege miatt szükségessé vált a kb. hajnal háromkor minden nap megtörténő biztonsági mentés állapotába való visszaállítás, ami azt jelenti, hogy a mai délelőtti játékod olyan, mintha meg se történt volna. Kivétel lehet ez alól a ma a biztonsági mentés és a karbantartás közt elvégzett történeti feladat, ezt a legtöbb esetben nem szükséges újra elvégezni, de itt lehetnek eltérések attól függően, hogy valaki ez idő alatt szintet is ugrott-e vagy nem.
Alapvetően rosszul nem járhatott senki, kár nem érhetett senkit.
Viszont a visszaállítás szükségessége és a picit hosszabb karbantartási idő okozta kellemetlenség miatt a csapatnak sikerült elintéznie, hogy egy kis aprósággal kedveskedjünk nektek, mindenki, aki belép a játékba, négy "ajándékpotyogtató bónuszfigura" közül választhat egyet.

Köszönjük a türelmeteket és megértéseteket!

My Little Farmies-csapata

Kép

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.04.28. 11:41

Kedves Játékosok!

Ma 3 új termék teszi gazdagabbá a játék termelési láncait.

Kép

A füstölőben, szeszfőzdében és asztalosüzemben egy-egy új termék vált gyárthatóvá:

Kerítésoszlop
Kép
  • Az ács a 22. szinttől vörösfenyő gerendából kerítésoszlopot készít neked, melyet aztán eladhatsz.
Füstölt sajt
Kép
  • A füstölőben a 32. szinttől készíthetsz füstölt sajtot egy darab kecskesajtból.
Szilvapálinka
Kép
  • A füstölt sajt megemésztésének elősegítése céljából az ember fia szívesen meg-megiszik egy kupica töményet. A szeszfőzében a 30. szinttől szilvaborból szilvapálinkát készíthetsz, ami vidámabbá teszi a napot.
A terméket annak szintfeltétele után egy szinttel a vendégek is elkezdik keresni.

Ezen kívül kisebb módosítás történt a szövetkezeti felületen:

A szövetkezet üzenőfalán mostantól el lehet egymástól választani a chat-jellegű és rendszerüzenet jellegű bejegyzéseket a jobb átláthatóság kedvéért.

Ha új chat-üzenet érkezett, egy boríték ikonka jelenik meg a szövetkezeti gombnál.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.05.05. 10:43

Kedves Igazgatók!

A ma délben várható, kb. 30-60 perces karbantartás a következő újdonságot hozza.

Anyák napi játék indul a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy virágba borítsd a településedet!

Kép

Az anyák napi játék során egyrészt szuper anyák napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsodaépületet is, a virágos szökőkutat is!

Kép

A virágos szökőkút mindenféle termékeket hozhat neked a konyhára. 6 óránként 1-3 véletlenszerű terméket gyűjthetsz be róla.

A játék során megszerzett virágos szökőkút 50 kártyarészlet formájában jelenik meg majd a fiókodon, illetve a játék után kártyarészletekből gyűjthető ki.

Hogy működik a játék? Mától egészen május 12-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó anyák napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a tulipánpontokat. Minél több tulipánpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék május 12-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi tulipánpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található tulipán ikonjára kattintasz!

Kép

TIPP: tulipánpontot nem ad, de díszítéshez remekül használható a fehér kőzúzalék, mely elérhetővé vált a boltban a terepek kategóriája alatt!

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.05.19. 11:54

Kedves Játékosok!

Sok munka tud akadni a ház körül, a növényeket meg kell öntözni, az állatokat meg kell etetni, a termelőegységeket is működtetni kell, kell tehát a szervezettség, a csapatmunka és persze az, hogy legyen elegendő béres és azoknak szálláshely.

Ezért a 41. szinttől felfelé a béreslak bővíthető lett további ágyakkal!

11. bővítés (+5 ágy) ára: 150 aranyrúd vagy 70 millió tallér
12. bővítés (+5 ágy) ára: 150 aranyrúd
13. bővítés (+5 ágy) ára: 150 aranyrúd vagy 100 millió tallér
14. bővítés (+5 ágy) ára: 150 aranyrúd

További jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Kép

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.05.26. 12:35

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel visszatért a játékba egy korábbi bónuszállat.

Kép

A hidegvérű ló kigyűjthetővé vált a játékban gyorsítókban vagy barátoktól származó kártyarészletekből. Nagyon hasznos igás állatról van szó, érdemes minden gazdaságnak beszerezni.

Egy kényelmi funkció is érkezett közkívánatra, a részletes beállításoknál találtok egy olyan opciót, hogy: "interaktív teljes képernyős mód."
Ha ez aktív, akkor azzal mintegy engedélyezed a számítógépednek, hogy teljes képernyős módban is gördülékenyen működjön, pl. meg tudd látogatni a barátokat vagy szöveget vigyél be, satöbbi, mindezt anélkül, hogy kötelezően vissza kéne váltanod kis képernyős módba.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.06.02. 13:40

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel lehetővé vált, hogy a tagok aranyrudat is beadhassanak a szövetkezetbe.

Minden beadott aranyrúdért 10 adópontot kap a játékos, ami átszámítva 7000 beadott tallér értékének felel meg.

A beadott aranyrudakkal a szövetkezet további taghelyeket, raktárhelyet, üzleti út előkészítő helyet vehet a szövetkezet boltjában.

Így egy szövetkezet már akár 9 hajót készíthet egyszerre üzleti útra.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.06.09. 13:12

Kedves Játékosok!

Nagy a meleg, jól esik egy kis hűsítő.

Szerencsére üdítőitalok is vannak a játékba újonnan érkezett termékek között.
4 új termék vált gyárthatóvá.
Kép
  • Borecet
    • Kép
      Szintfeltétel: 26
      Készíthető: borospince
      1 bor --> 2 borecet
  • Szamócás limonádé
    • Kép
      Szintfeltétel: 27
      Készíthető: présház
      1x szamóca + 1x borecet + 1x méz --> 3x szamócás limonádé
  • Meggyes limonádé
    • Kép
      Szintfeltétel: 42
      1x meggylé + 1x borecet + 1x méz --> 3x meggyes limonádé
  • Gyümölcsbólé
    • Kép
      Szintfeltétel: 33
      1x (szőlő)bor + 1x szamóca + 1x körtelé--> 2x gyümölcsbólé
Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.06.16. 12:10

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a My Little Farmies szövetségeinek hozott újdonságot!

Kép

7 új expedíciós úticél érkezett a játékba. Ezek messzebb vannak, mint az eddig elérhető célok, úgyhogy érdemes nagyobb és gyorsabb hajókkal tervezni az üzleti utakat ezekre a desztinációkra.

Az új célok koordinátái szigorúan titkosak, ezért a szövetkezeti boltban lehet csak hozzájuk jutni tallérért vagy aranyrúdért. A költségeket a szövetkezet kasszája állja.

A következő célok váltak elérhetővé:
  • Røykjavik
  • Crestagne
  • Mermansk
  • Montevielli
  • Salizia
  • Usszurcsatka
  • Puerto Unidade
Az új célokhoz új áruk is tartoznak, természetesen ezek is játékba kerültek:
  • Obszidián Røykjavikból
    Kép
    Érték: 21.500 tallér
  • Osztriga Crestagne-ból
    Kép
    Érték: 22.000 tallér
  • Kovakő Mermanskból
    Kép
    Érték: 23.000 tallér
  • Lószőr pokróc Montevielliből
    Kép
    Érték: 17.500 tallér
  • Földimogyoró Saliziából
    Kép
    Érték: 25.000 tallér
  • Hódprém Usszurcsatkából
    Kép
    Érték: 33.000 tallér
  • Dohány Puerto Unidadéből
    Kép
    Érték: 28.000 tallér
Jó szórakozást az újdonságokhoz!

My Little Farmies-csapat

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”