Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.10.21. 11:45

Kedves Játékosok!

A következő újdonságokról számolhatunk be:

Királyi kalmár

A királyi kalmár üzlete a folyóparton található, itt veszi át a kalmár az egzotikus árukat a szövetkezetektől.

Kép

Hogy működik a funkció?
  • A királyi kalmár 1-7 napot ad a szövetkezetnek, hogy szállítsa le a számára azt az árut, amit venni szeretne.
  • A szövetkezet beállíthatja a királyi kalmár ablakában, hogy inkább hírnévpontokat vagy inkább tallért, vagy a kettő kombinációját szeretné kapni jutalmul.
  • Ha a szövetkezet nem tudja időre leszállítani a kalmár által igényelt árut, az ajánlat érvényét veszti.
  • Mindegy, hogy a kalmár megrendelését teljesítette a szövetség, netán visszautasította, vagy nem tudta időre teljesíteni, a kalmár minden megjelenés után 24 órán át pihen, tehát leghamarabb 24 óra múlva érkezik kalmár új ajánlattal.
  • A királyi kalmárral az elöljáró, a konzul és az ülnök jogosultak kereskedni.
  • Az elöljáró és a konzul további "kalmárhelyeket" is vehetnek a szövetkezeti boltban.
A fentieket kiegészítve az elöljáró és a konzulok további raktár- és taghelyeket is vehetnek a boltban.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást a játékhoz!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.10.28. 15:59

Kedves Igazgatók!

Közeleg a halloween, és most te is egy kicsit borzongatóbbá teheted a gazdaságodat a My Little Farmies halloweeni játékával!

Kép

A halloweeni játék során egyrészt szuper halloweeni dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsoda épületet is, a bőségszarut is!

Kép

A bőségszaru egy világcsoda épület, azaz csak kártyarészletekből tehető össze, melyhez 50 kártyarészletet kell összegyűjtened. A halloweeni játék után is gyűjthetőek a részletek, de a halloweeni játékkal gyűjtögetés nélkül megszerezheted akár az összes részletét. A bőségszaru hat óránként véletlenszerű ajándékkal lepi meg a tulajdonosát.

Hogy működik a játék? Mától egészen november 04-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó halloweeni dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a kísértetpontokat. Minél több kísértetpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék november 04-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi kísértetpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található kísértet ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.04. 12:46

Kedves Játékosok!

Egy gyorsítós akcióval kedveskedünk nektek.

Minden játékos, aki magyar idő szerint november 5-e és 10-e közt belép a játékba, a szokásos napi bronz gyorsító helyett egy ezüst gyorsítót kap.

Sőt, aki egymás után három nap is belép, a negyedik nap arany gyorsító lesz a jutalma!

Kép

De ez még nem minden! Visszatért a játékba egy korábbi bónuszállat, a Wallis-völgyi kecske, és egy korábbi bónuszkarakter, a szerzetes, melyek ezentúl részletek formájában megjelenhetnek a gyorsítókban!

Kép
Kép

Van még valami újdonság?

Naná! Mostantól magasabb szakmai szinthez való hajók, ágyúk, legénységi tagok és árucsomagok is elérhetők a szövetkezetek üzleti útjai kapcsán.

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat se!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.11. 14:04

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel megint egy picit sokszínűbb lett a gazdaság, hiszen mostantól három új termék érhető el:
  • Ha kellemesen szeretnéd indítani a napot, ugorj el a kifőzdébe és készíts finom árpakávét. Ehhez két árpára lesz szükséges.
  • Az árpakávét egy kis tejszínnel is feldobhatod, amit a kifőzdében készíthetsz egy adag tehéntejből.
  • Ha pedig nyalánkságra vágysz, irány a tejcsarnok és készíts egy adag tejszínből finom tejszíntortát.
Kép

Most már tehát minden megvan a farmodon, amire szükség lehet egy kellemes kávészünetre a szomszédokkal!

Jó szórakozást az újításokhoz!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.18. 12:54

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a következőket hozta magával:

Szövetkezetek
  • Beadási cél megszakítása/idő előtti indítása
    • Az elöljárók és konzulok mostantól megszakíthatnak egy futó beadási célt. A már beadott tallérok a szövetkezeti kasszában maradnak.
      Kép

Kép
    • Az elöljárók és konzulok mostantól díj ellenében lejárat előtt is elindíthatják a bónuszt, ha a beadási cél már teljesült. A bónusz idő előtti indítása percenként 1000 tallért fogyaszt a szövetkezet kasszájából.
      Kép

Kép
Raktár
  • A raktár immár 4 új fokozattal bővíthető, mindegyik +50 egységgel növeli a kapacitást.
    • 19. bővítés - Raktárkapacitás: 1050 | 150 aranyrúd vagy 100.000.000 tallér
    • 20. bővítés - Raktárkapacitás: 1100 | 150 aranyrúd
    • 21. bővítés - Raktárkapacitás: 1150 | 150 aranyrúd vagy 125.000.000 tallér
    • 22. bővítés - Raktárkapacitás: 1200 | 150 aranyrúd

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.18. 16:12

Kedves Játékosok!

Néhányotok játékosneve eltérő lehetett az Upjers-portálfiókjának nevétől. A mai nappal viszont az Upjers-portálfiókod nevét látod szerepelni játékosnévként a My Little Farmies játékmenetedben.

A változtatásra technikai szempontból volt szükség a játék esetében, nagyon fontos volt ez a módosítás, és így is kell maradjon a dolog. Ez egyébként egy normális dolog, leszámítva néhány játékspecifikus kivételt, az Upjers-felhasználók játékmeneteinek neve legtöbbször megegyezik az Upjers-fiókjuk nevével.

Ha kellemetlenséget okozott a módosítás néhányotoknak, kérjük szíves megértéseteket!

További kellemes időtöltést az Upjers közösségében!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.25. 13:34

Kedves Játékosok!

Egész terület eladása (játékosok kívánsága volt)

A játékban számos olyan növény van, mely több termelési ciklussal bír (pl. gyümölcsfák), melyeken ha túl vannak, akkor hasznot már nem hoznak, el lehet őket adni. Mostantól egyszerre több ilyen növényt is eladhatsz egyszerre, csak az a feltétel, hogy egymással szomszédságban álljanak. Hasonlóan működik a dolog, mint a "mindent megtrágyáz" opció.

Piaci kikiáltó - biztonsági kérdés
A piaci kikiáltó lebontásakor mostantól látsz egy figyelmeztetést arról, hogy majd ki kell várnod a teljes építési időt akkor is, amikor legközelebb építed meg a kikiáltót!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.02. 13:05

Kedves Játékosok!

Közeleg a karácsony, tedd te is egy kicsit meghittebbé a gazdaságodat a My Little Farmies karácsonyi játékával!

Kép

A karácsonyi játék során egyrészt szuper karácsonyi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsoda épületet is, a favágó kunyhót is!

Kép

A favágó kunyhó egy világcsoda épület, azaz csak kártyarészletekből tehető össze, melyhez 50 kártyarészletet kell összegyűjtened. A karácsonyi játék után is gyűjthetőek a részletek, de a karácsonyi játékkal gyűjtögetés nélkül megszerezheted akár az összes részletét. Ha megbízod a favágó kunyhóban a favágót, 5 óra múlva 5 juhar vagy 5 tölgy vagy 5 vörösfenyő fatörzzsel tér haza. Ez azért jó, mert a favágó így sokkal gyorsabban elláthat fatörzzsel, mintha magad termelnéd meg azt kezdve a faültetéssel.

Hogy működik a játék? Mától egészen december 16-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó karácsonyi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a hópihepontokat. Minél több hópihepontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék december 16-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi hópihepontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található hópihe ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.09. 11:03

Kedves Játékosok!

Az állatok nemét most már az állat szintállásától függetlenül módosíthatjátok.

Illetve érkezett egy új bővítési lehetőség is.

My Little Farmies csapata

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.09. 11:15

Kedves Játékosok!

Ma új termékvonal érkezik a játékba, az illatos: ánizs!

Kép

A boltban minden legalább 42. szinten álló játékos megveheti az ánizst a gyógynövények kategória alatt.

Az ánizst a szokott módon lehet ültetni és szaporítani. A megtermelt ánizst fel is lehet dolgozni:
  • Kép

Két egység ánizsból ánizsolajat préselhetsz az olajsajtolóban, a pékségben pedig mézeskalácsot készíthetsz.
    • KépKép

Egy egység ánizsolajból pedig kiváló ánizslikőrt készíthetsz a szeszfőzdében.
      • Kép
Ne feledd megnézni az aktuális bónuszajándékunkat se!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”