Kincsvadászat / Misztikus portál / Misztikus forgács

Itt találod a leggyakrabban feltett kérdések és az arra adott válaszok listáját. Kérjük, mielőtt közzétennél egy kérdést, mindig itt nézz szét először!
Lezárt
Gabesz

Kincsvadászat / Misztikus portál / Misztikus forgács

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.10.11. 10:50

Kincsvadászat

Miről is van szó?

Egy nagy és híres kincsvadász egy életen át kereste-kutatta a legértékesebb ereklyééket és misztikus kincseket.
Egy nap úgy döntött, hogy minden kincsét elrejti egy különleges barlangba.
Az ilyen barlangokat arról ismered meg, hogy halálfej van a bejáratánál. Hozzáférést csak a legjobb kincsvadászok kapnak, akiknek igen céltudatosnak kell lenniük.

Hogy jutok be egy ilyen barlangba?

Hozzáférést a „misztikus kőkulccsal“ biztosíthatsz magadnak.
Ezt nem veheted meg a boltban.

Hogy szerezhetem meg ezt a kőkulcsot?

A kulcsot töredékekből lehet összeállítani. Töredékekhez úgy juthatsz, ha teljesen átkutatsz normál térképeket vagy barlangokat.
Vehetsz is töredéket a boltban. Sőt, akár a barátaidtól is kaphatsz „misztikus forgácsot" ajándékba (50 „misztikus forgácsból" készíthetsz egy kulcsdarabot). Élned is kell ezzel a lehetőséggel, mivel a térképeken nem lelhető fel az összes kulcs (több misztikus barlang van, mint kulcs).

Átkutattam teljesen egy térképet, mégse kaptam misztikus kulcsdarabot, most mi van?

Szinte teljesen biztos, hogy legalább egy mezőt mégis kihagytál. A legtöbbször a kalandorok alatti vagy - barlangokban különösen - a nagy szakadékok melletti mezőket felejti el az ember. Érdemes tehát még egyszer alaposan ellenőrizni. Ha így se találod a hiányzó mezőt, érdemes csinálni róla egy képernyőképet, feltenni a fórumra, hátha a többi kincsvadász észreveszi a hiányzó mezőt.
Vedd ezt is figyelembe: a misztikus barlangokban NINCS kulcsdarab!

Hol találom meg a kulcsdarabjaimat?

A hátizsákodban a töredékeknél „misztikus kulcsdarab“ néven.

Hogyan javíthatom a misztikus kőkulcsom szintjét?

A misztikus kőkulcsodat fejleszteni kell ahhoz, hogy besegíthessen a megfelelő barlangokba.
Ahhoz, hogy fejlessz egy szintet a kőkulcsod szintjén, egy meghatározott számú kulcsdarabra van szükség.
Minden barlang csak a saját szintjének megfelelő misztikus kőkulccsal nyílik, ha ezt a szintet eléri a kőkulcsod, bebocsátást nyersz.

Mi a jutalmam, ha teljesen átkutattam egy misztikus barlangot?

Minden ilyen barlang után megkapod a „misztikus portál“ egy darabját.
Ki tudja, milyen mesés helyekre nyílik ez a portál? (számos új térkép, kincsek, stb., a 30. szinttől)

Hol láthatom, hogy hogyan haladok a kincsvadászattal?

A hátizsákodban a „kincsvadászatnál“ tekintheted meg az előrehaladásodat.
Láthatod a kőkulcsod szintjét és a misztikus portáldarabjaid mennyiségét.

Hol találok misztikus barlangokat?

A misztikus barlangok el vannak szórva a játék világában, egy halálfejről ismered meg őket. De nem olyan gyakoriak, mint a normál barlangok.

Miért érdemes ezekben a barlangokban keresgélni?

Alapjában véve a számos „azonosítatlan tárgyért“, illetve a szfinx minijátékaira szóló esélyért.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lezárt

Vissza: “GYIK - Gyakran Ismételt Kérdések”