Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
csipkebogyo

Re: Frissítési napló

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.02. 12:32

Kedves Játékosok!

Elérkezett az idő, hamarosan itt a húsvéti játék vége. Használjátok ki az utolsó pár órát a tojások gyűjtésére, de tartsátok szem előtt, hogy csak azok a díszek számítanak, melyek a játék lezárásakor kint vannak a parkjaitokban. A megvásárolt, de raktárban hagyott dekorációk nem vesznek részt a játékban! Továbbá ügyeljetek arra is, hogy az általatok elérni kívánt ajándék alatti körben szerepeljen a zöld pipa, különben nem kapjátok meg az ajándékot. A tojásszámláló is csak azokat a dekorációkat veszi figyelembe, melyek ki vannak helyezve a vidámparkba, és ezek alapján osztja a pipákat.

A húsvéti játék lezárásakor, tehát 2013.04.03-án UTC idő szerint 11 órakor a játék egy rövid időre nem lesz elérhető. Megértéseteket köszönjük!

My Fantastic Park-csapat
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.04.03. 19:33

Kedves Igazgatók!

A húsvét elmúlt, de ez nem jelenti azt, hogy a vidámparkod látványosság nélkül marad. Bővítsd a kalózos témasarkodat a lenyűgöző kalóz kaszkadőrshowval!

Kép

Ez a szuper attrakció akkor érkezik a fiókodra ajándékba, ha egy tételben minimum 3200 forintért vásárolsz gyémántot.*

Jól jönne egy különleges kalózos dekoráció is, de még nem érted el a megfelelő szintet? A tarka kincses szigetet most ajándékba kapod, ha egyszerre legalább 1600 forint értékben vásárolsz gyémántotaló*!

Kép

Ez a dekoráció egyébként a 90. szinttől szerezhető be a boltban.

Téged most éppen a középkor érdekel jobban? Akkor színpadra:

Megérkezett a játékba a kobzosok sátra (7. szinttől) és az imposztorok színpada (13. szinttől), akik csodás dalaikkal és mutatványaikkal egész biztosan elbűvölik a látogatókat.

KépKép

Plusz két újabb parkbővítési lehetőség érkezett a játékba, a 11. bővítés 5,000,000 park-dollárért vagy 320 gyémántért, míg a 12 bővítés 320 gyémántért vásárolható meg.

De ez még mindig nem minden:

Bővítettünk a témaközpontokon. A 20. szinttől immár közepes témaközpontokat is építhettek, amik akár 10,000. mókát is képesek bevonzani. Ha pedig eléred a 25. szintet, nagy témaközpontokat is építhetsz, amelyek akár 15,000 mókát is bevonzanak és igazán szép jutalmakat gyűjthetsz általuk.

Kép

Természetesen ezek a témaközpontok és téma szerint választhatók, ahogy a kisebb testvéreik.

Fontos: a húsvéti játékunk véget ért, és a játék véget érését követő első belépéskor minden játékos megkapja a húsvéti tojás egyenlege alapján járó ajándékot.

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, a tarka kincses sziget az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kincses sziget helyett helyett a kalóz kaszkadőrshow attrakció az ajándékod!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.04.09. 12:20

Kedves Játékosok!

Az új dísztárgyak segítségével még karakteresebbé teheted a vidámparkod témasarkait! Használd a legújabb kerítéselemeket és kapuíveket, melyeket a boltban találsz a dekorációknál!

KépKép

Természetesen minden témához kerítéselemek és kapuívek saját készlete érhető el.

Kép

Fontos: a kerítéssarkok közt azért nincs D-jelű, mert a C-t tudod forgatni, ha éppen az ellentétes sarokra lenne szükséged.

Ráadásul megjelent a játék boltjában egy korábbi bónusz attrakció: a 31. szinttől elérhető a bolond bányavasút, mellyel a vadnyugati témasarkodat teheted gazdagabbá!

Kép

Ezen túlmenően javítottun 1-2 kisebb szövegezési és megjelenítési hibát.

Jól jönne még néhány kalózos attrakció és dekoráció?

Bővítsd a kalózos témasarkodat a lenyűgöző kalóz kaszkadőrshowval!

Kép

Ez a szuper attrakció akkor érkezik a fiókodra ajándékba, ha egy tételben minimum 3200 forintért vásárolsz gyémántot.*

Jól jönne egy különleges kalózos dekoráció is, de még nem érted el a megfelelő szintet? A tarka kincses szigetet most ajándékba kapod, ha egyszerre legalább 1600 forint értékben vásárolsz gyémántot*!

Kép

Ez a dekoráció egyébként a 90. szinttől szerezhető be a boltban.

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, a tarka kincses sziget az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kincses sziget helyett helyett a kalóz kaszkadőrshow attrakció az ajándékod!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.04.22. 11:03

A kalóz kaszkadőrshow már csak ma érhető el bónuszattrakcióként.
Tudjatok róla, holnap napközben várható egy max. fél órás leállás.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.04.23. 13:53

Kedves Igazgatók!

Most a maja témasarok kap figyelmet, ezt teheted vonzóbbá az új bónuszattrakcióval.

A "kő napóra" dekoráció a 71. szinttől érhető el a park boltjában, vagy ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

Kép

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, a maja templomvasutat!

Kép

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, a kő napóra az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kő napóra helyett a maja templomvasút attrakció az ajándékod!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.04.29. 13:44

Kedves Parkigazgatók!

Most érdemes igazán témaközpontokat építeni a parkodba. Ugyanis mostantól már programokat is rendezhetsz rajtuk, és élvezheted ezen programok áldásos hatásait!
Kép
Kíváncsi vagy? A részleteket már be is tettük a megfelelő információs anyagba, kattints ide!

Történtek egyéb változások is:
  • Mostantól inaktiválhatod a minifeladatok teljesítéséről szóló értesítőket[/i]. Az értesítő alapértelmezettként aktív, de a beállításoknál kikapcsolhatod, ha zavar.
  • A parki áttekintőben javítottunk egy kisebb megjelenítési hibát.
Ne feledd az aktuális ajánlatainkat sem!

A "kő napóra" dekoráció a 71. szinttől érhető el a park boltjában, vagy ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.

Kép

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, a maja templomvasutat!

Kép

My Fantastic Park-csapat

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, a kő napóra az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a kő napóra helyett a maja templomvasút attrakció az ajándékod!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.05.13. 12:54

Kedves Igazgatók!

Mostanában volt anyák napja, kigondoltunk hát egy anyák napi játékot, hiszen az anyukákat nem lehet eleget ünnepelni!

Az anyák napi játék során egyrészt szuper anyák napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel a vidámparkodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, például egy teljesen új attrakciót, a rózsalövészetet, mellyel igazán feldobhatod a vidámparkodat!

Kép

Emlékszel még a hasonló (húsvéti, valentin-napi, karácsonyi, halloweeni) játékainkra? Hasonlóan működik a húsvéti játék is: mától egészen május 22-e, UTC idő szerint 11 óráig, egy csomó anyák napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük a vidámparkodat és gyűjtsd a rózsákat. Minél több rózsát gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék május 22-én ér véget, UTC idő szerint 11 órakor. Csak az ekkor a vidámparkban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van UTC idő szerint 11 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk vidámparkba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel a vidámparkodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi rózsát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található anyák napi rózsa ikonjára kattintasz!

Kép

De ez még nem minden!

Visszatért a játékba egy korábbi prémiumattrakció, a boltban ezentúl megtalálod az 52. szinttől elérhető varázslabirintust. Nyűgözd le vele a fantáziavilágok iránt érdeklődő látogatóidat!

Kép

Ne feledd az aktuális ajánlatainkat sem, melyek MÁR CSAK MA érvényesek!

Kép

Kép

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.05.14. 14:24

Van számodra egy exkluzív attrakciónk és egy szuper dekorációnk.

A "nagy szökőkút" dekoráció a 43. szinttől érhető el a park boltjában, vagy ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.
Kép

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, az tömlöcöt!
Kép

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy nagy szökőkút az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a nagy szökőkút helyett helyett a tömlöc attrakció az ajándékod!!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.05.22. 13:53

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba a kalózcsata attrakció!

Bővítsd a kalózos témasarkodat ezzel a korábbi bónuszattrakcióval, hadd ragadjanak vízipisztolyt a látogatóid!

Kép

Az attrakció a 20. szinttől vásárolható meg a vidámpark boltjában.

Érdekesség, hogy mától témára szabott kiegészítőkkel láthatod el a témasarkaidat, minden témához megtalálod a legjobban passzoló sövényt, padot, lámpást, és így tovább.

Kép

Figyelem: ma véget ért az anyák napi játék. Az anyák napi dekorációk ezzel eltűntek a bolt készletéből, a játékban szerzett nyereményedet (ha van ilyen) pedig a szerver újbóli elérhetővé válása után első belépéskor kapod meg.

Történt néhány változás is:
  • Javítottunk egy apró hibát a témaközpontos programok számlálóján.
  • Javítottunk a teljesítményen, mostantól érezhetően gyorsabban reagál a játék, ha építkezést indítasz vagy áthelyezel tárgyakat.
Ne feledd az aktuális ajánlatunkat sem:

A "nagy szökőkút" dekoráció a 43. szinttől érhető el a park boltjában, vagy ajándékba is megkaphatod, ha egy tételben legalább 1600 forintért vásárolsz gyémántot.
Kép

Ha pedig az egy tételben végzett vásárlásod átlépi a 3200 forintos határt, akkor egy új, izgalmas attrakciót kapsz ajándékba, az tömlöcöt!
Kép

Fontos: egy vásárlással egyszerre max. 1 ajándék érkezhet. Ha az egy tételnyi vásárlásod értéke átlépi az 1600 ft-os határt, egy nagy szökőkút az ajándék, ha pedig a 3200 ft-os határt is meghaladja, akkor a nagy szökőkút helyett helyett a tömlöc attrakció az ajándékod!!

My Fantastic Park-csapat

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.06.03. 09:16

Figyelem, a tömlöcre és nagy szökőkútra vonatkozó akció már csak ma, június 3-án érvényes!

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”