Vélemények, ötletek, kérdések, mit hova írj...

Gabesz

Vélemények, ötletek, kérdések, mit hova írj...

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.08.01. 13:25

Kedves Játékosok!

Szeretnélek megkérni titeket, segítsetek nekünk abban, hogy a fórum átlátható és könnyen karbantartható maradjon.
Ehhez nagyon fontos, hogy amit írtok a fórumon, azt a megfelelő helyre írjátok.

Vélemények:
Mindenkinek lehet véleménye a játékról, egy-egy új funkcióról, stb. Kérjük, ezeket az Általános rovatba írjátok.
(Ezt itt kiegészítem azzal, hogy csak kulturált véleményeket látunk szeretettel, ha esetleg negatív valamivel kapcsolatban a véleményed, a baráti hangnem akkor is elvárás.)

Ötletek:
Ötlete is lehet mindenkinek, az ötleteket az Ötletek rovatba várjuk.

Kérdések-válaszok:
Ha kérdésed van, a Kérdések rovatba tedd. A Kérdések rovatban a válaszoknak van még létjogosultságuk, a véleményeket és ötleteket a fenti két másik rovatba írjátok.

Az Off-topic rovat pedig arra szolgál, ha kötetlenül szeretnél cseverészni.

Kérlek titeket, tartsátok ezeket szem előtt, mert rendkívül megnehezíti a fórum karbantartását, és rendkívül sok energiát, időt, ráfordítást igényel, hogy a meggondolatlanul elhelyezett közléseket a helyükre tegyük. Ezt az időt inkább arra fordítanánk, hogy minél több információt tegyünk fel nektek a fórumra a játékokról, és minél jobban tudjuk segíteni a játékotokat, ha elakadnátok.

A tapasztalt fórumozókra különösen számítok ezen a téren!!!
Szeretném, ha tudnátok, hogy mivel az utóbbi időben rendkívül sok hozzászólás került rossz helyre, szigorúbbak leszünk ezzel kapcsolatban. Aki az adott rovatba nem illő hozzászólásokat ír, figyelmeztetésre, rossz esetben bannolásra is számíthat.

Előre is nagyon szépen köszönjük, ha segítitek a munkánkat azzal, hogy a fórum szerkezetét tekintetbe véve fórumoztok.

Gabesz
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Free Aqua Zoo”