A hibabejelentésed tartalmazza a következőket!

Gabesz

A hibabejelentésed tartalmazza a következőket!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.01.25. 12:53

Ahhoz, hogy a hibabejelentésed gyorsan, és felesleges visszakérdezések nélkül kezeljük, kérjük, olvasd át az alábbi lista pontjait, és add hozzá őket a hibajelentésedhez.

Megjegyzés: Nyugodtan másold be ezt a listát a hibajelentésedbe, majd egészítsd ki a szükséges információval

a) Szerver, felhasználóazonosító

b) Internetböngésző típusa és verziója

c) Hiba előfordulásának ideje

d) Hiba leírása

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Kérjük, megfelelő tárgyat adj az üzenetedhez. Egy ilyen tárgy, mint "Segítsetek", még nem mond sokat. Kérjük, a tárgy tartalmazzon pontosabb leírást, például: "Termékek tűnnek el a polcomról". Kérjük, előtte ellenőrizd, nem volt-e már hasonló hibajelzés közzétéve. Ha igen, kérjük, használd a már meglévő témát a hiba bejelentéséhez!

És most, álljon itt pár megjegyzés a fenti lista pontjaihoz:

a) Játékvilág (szerver), felhasználói azonosító

Kérjük, ügyelj rá, hogy a helyes játékvilágot (szervert) add meg!

A felhasználónevedet teljesen pontosan.

b) Internetböngésző típusa és verziója

A web- vagy internetböngésződ az a program, amit most használsz, hogy ezt az oldalt láthasd. Ha nem vagy biztos benne, melyik böngészőt használod, vess egy pillantást a program (általában) kék fejlécére; ott ott kell legyen a program neve!

Hogy megtudd, melyik verziót használod, nézd meg a böngésző Súgó menüjét!

Kép

Az Internet Explorer böngészőben az aktuális verziószámot a "Súgó" menüben az "Az Internet Explorer névjegye" alatt találod.

Kép

Kép

A Firefox böngészőben az aktuális verziószámot a "Súgó" menüben az "A Mozilla Firefox névjegye" alatt találod.

Kép

Kép

Az Opera böngészőben az aktuális verziószámot a "Súgó" menüben az "Opera névjegye" alatt találod.

Kép

d) Hiba leírása

A legfontosabb számunkra az, hogy a lehető legpontosabban leírd a problémádat. Ha csak annyit írsz, hogy "Eltűntek a gyógyszereim" az még nem segít sokat, mivel épp a legfontosabb információk hiányoznak. Ehelyett egy olyan leírás lenne jó, mint pl. "XY beteget gyógyítottam éppen, aztán elmentem Fertővásárhelyre és mikor visszaértem, 211 WC-kulcs hiányzott a polcomról, anélkül, hogy én elhasználtam volna őket". Ha így írod le a gondot, sokkal gyorsabban fel tudjuk dolgozni.

e) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Ha a hiba megismételhető, akkor kérjük, írd meg nekünk pontosan, hogy hogyan, hogy mi magunk is elő tudjuk idézni! Ez rendkívül sokat segít nekünk a hiba megtalálásában.

Hálás köszönettel:

upjers-Csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “1. szerver”