Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
sünike79

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2016.02.12. 20:15

csicsi0508 írta:Hali
Azt tudom, hogy a munkatársak csak akkor dolgoznak, ha be vagyok lépve a játékba.
Azt esetleg nem lehet tudni, hogy ha kilépek a játékból, akkor kb még mennyi ideig dolgoznak?
Kilépés után azonnal abbahagyják a munkát vagy egy bizonyos ideig még munkálkodnak, és mennyi lenne ez az idő?
köszi

Szia!

Tapasztalatom szerint, amint kilépsz a játékból, a munkások is abbahagyják a munkát, és csak akkor folytatják, ha ismét belépsz.

Zoltan49

HozzászólásSzerző: Zoltan49 » 2016.02.12. 21:54

Már órák óta nézem a fórumot. Nem találom, amit keresek. Valamikor volt itt a fórumon a My Little Farmies játék egy termelési lánca képekkel. Miből mi terem, árak stb. Természetesen aztán csak kiegészítésként az új módosítások, tehát mégsem volt egységes. Nekem megvolt lementve, de sok törlendővel együtt véletlenül ezt is töröltem. Ha valaki tud, kérem, segítsen. Üdv, és jó játékot! Zoltan49

sünike79

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2016.02.12. 22:12

Zoltan49 írta:Már órák óta nézem a fórumot. Nem találom, amit keresek. Valamikor volt itt a fórumon a My Little Farmies játék egy termelési lánca képekkel. Miből mi terem, árak stb. Természetesen aztán csak kiegészítésként az új módosítások, tehát mégsem volt egységes. Nekem megvolt lementve, de sok törlendővel együtt véletlenül ezt is töröltem. Ha valaki tud, kérem, segítsen. Üdv, és jó játékot! Zoltan49

Szia!

Szerintem ezt keresed: https://hu.upjers.com/foren/hu/viewtopic.php?f=227&t=1205. A portálos fórumon a My Little Farmies játék fórumán van, a Közös GYIK-szerkesztő című részben :)

Javaslom, hogy a jövőben azt a fórumot használd, mert ez a régi fórum hamarosan le lesz zárva, ezután csak a portálon keresztül elérhető fórumra lehet majd írni.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.02.12. 23:07

citromossüti írta:Szia!
Jó lenne már változtatni a heti tenyésztésnél valamit,lehetővé tenni hogy mindegyik amazonas házban lehessen tenyészteni, sajnos nagyon sokszor benne van a feladatban az amazonasi állat ,sőt van amikor 2 fajta is egyszerre,emiatt nem lehet teljesíteni a feladatot akinek kicsi vagy közepes háza van, ha cserélni is szeretnénk állatot szintén amazonast ad, úgy hogy esélytelen a feladat elvégzése,hiába tenyésztem a többi állatot , emiatt nem sikerül a feladat. Nincs értelme indítani heti feladatot , viszont a szobor részletek meg jó ha vannak a kert szempontjából. Sokan nem tudják megvenni gyémántért a másik 2 fajta házat ,beleértve engem is , úgy érzem nem csak a magam nevében írok most, hanem nagyon sok játékostársam nevében is.
Igazán lehetővé kéne tenni a tenyésztést minden AMAZONAS házban , ez csak rajtatok múlik, szerkesztőkön .
Bízom benne hogy mihamarább lehet majd tenyészteni minden Amazonas házban és lesz értelme elindítani a heti feladatot.
Magam és sok-sok játékostárs nevében.
ÜDVÖZLETTEL: citromossüti

Citromossüti, kérlek kerüld a dupla posztolást és ügyelj a fórum szerkezetére. Ez a Kérdések, Segítség kezdőknek fórumrész, a javaslatok nem ide valók.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

szklari53

HozzászólásSzerző: szklari53 » 2016.02.14. 18:09

Szia
A szervezeti versennyel kapcsolatban szeretném megkérdezni mert itt sok minden nem tisztázott kérdés. A régi szervezetembe nem tudtak indítani versenyt. Ezért bár jól éreztem magam mégis szervezetet váltotta. Ma 5 napja vagyok tag és indultunk a versenybe. Többen írták, hogy nem kapok szobrot ha megnyerjük a versenyt mert nem vagyok 8 napja a szervezet tagja???
Ez sehol nincs leírva!!!! Pedig az állat beadásba igen csak kivettem a részem!!! Kérdésem az lenne, hogy aki egyáltalán nem ad állatot mer nincs olyan állat a kertjébe az meg kapja a szobrot. Akkor hogy is van ez????
Köszönöm a válaszokat

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2016.02.14. 18:45

szklari53 írta:Szia
A szervezeti versennyel kapcsolatban szeretném megkérdezni mert itt sok minden nem tisztázott kérdés. A régi szervezetembe nem tudtak indítani versenyt. Ezért bár jól éreztem magam mégis szervezetet váltotta. Ma 5 napja vagyok tag és indultunk a versenybe. Többen írták, hogy nem kapok szobrot ha megnyerjük a versenyt mert nem vagyok 8 napja a szervezet tagja???
Ez sehol nincs leírva!!!! Pedig az állat beadásba igen csak kivettem a részem!!! Kérdésem az lenne, hogy aki egyáltalán nem ad állatot mer nincs olyan állat a kertjébe az meg kapja a szobrot. Akkor hogy is van ez????
Köszönöm a válaszokat

Szia!

A portálos fórumon írtam választ. Itt találod :arrow: https://hu.upjers.com/foren/hu/viewtopi ... 979#p10979

Elég ha az egyik fórumra írsz, figyeljük mindkettőt. ;)

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”