Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.12.16. 14:12

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba egy régi ismerős.

A rénszarvas erdei vagy jeges karámban érzi jól magát.

Kép

Ez a korábbi nyereményállat most a 51. szinttől kaphatóvá vált a boltban és kártyarészletekből is kirakható.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2016.01.05. 13:14

Kedves Játékosok!

Gyorsítós hét indul hamarosan!

Kép

Aki január 6-a és 12-e közt belép a játékba, a szokásos bronz gyorsítócsomag helyett ezüst gyorsítót kap.

Aki legalább 3 napon át minden nap belép a játékba, a negyedik napon arany gyorsító üti a markát!

My Free Zoo-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2016.01.20. 12:47

Kedves Játékosok!

Kép

A mai frissítés elsősorban a játékban megtalálható mindenféle épületeket érintette, pl. a karámházat, bevásárlóközpontot, satöbbi. Eltűntek belőlük az utak, amelyek helyett immár te rakhatsz le bármilyen, a játékban előforduló járdát.

Sőt, érkezett egy új járda is, a fehér márvány járda:

Kép

A múzeum kiállítótere pedig 5 további bővítési lehetőséget kapott.

Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2016.01.27. 12:29

Kedves Játékosok!

A szervezetek immár versenyezhetnek egymással!

Kép

Hogy működik a szervezeti verseny?

Az alapító és az alapítótárs minden héten választhat 5 verseny közül. A szervezet teljes tagsága összegyűjtheti a szervezetbe a verseny által kért állatokat, melyeket aztán az alapító vagy az alapítótárs be is adhat a szervezetből a versenybe.

Meddig tart egy verseny?

Az első verseny a frissítés után indul, azaz január 27-én 12 órakor és egy hétig tart. A jutalmak a verseny lejárta után érkeznek meg.

Miért érdemes versenyezni?

Az adott állatfajból legtöbbet leszállító szervezetek a helyezésüktől függően rubin szoborrészleteket kapnak. A rubin szobrokat különösen kedvelik az állatkertek látogatói.

Kép

De más újdonságról is hírt kell adnunk:

Jeges karámos hét

Kép

Mától egészen február 3-a délig a jeges karámban lévő állatok dupla tapasztalati ponttal hálálják meg, ha gondoskodsz róluk!

[b]Jó szórakozást!

My Free Zoo-csapat

Vissza: “Bejelentések”