Pémiumtagság nem működik

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
nemes.jozsef

Pémiumtagság nem működik

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2014.12.22. 13:09

Sziasztok!
Mindenkinek boldog karácsonyt és új évet kívánok!

Segítség kéne! Prémiumtagsághoz beváltottam 40 érmét de nem történt semmi! Nem tudok a blokkolt területekhez hozzáférni. Mit tegyek? Sürgős választ kérek!!!!!!!
Józsi

Hanga

Re: Pémiumtagság nem működik

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.22. 15:44

nemes.jozsef írta:Sziasztok!
Mindenkinek boldog karácsonyt és új évet kívánok!

Segítség kéne! Prémiumtagsághoz beváltottam 40 érmét de nem történt semmi! Nem tudok a blokkolt területekhez hozzáférni. Mit tegyek? Sürgős választ kérek!!!!!!!
Józsi
Szia

Jelentkezz ki, majd lépj újra be a játékba. Ha a prémiumtagságod ezután sem aktiválódik, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2014.12.25. 19:54

szia Hanga!először is további boldog ünnepeket kívánok neked.
kérdésem,hogy a lapátolós játék valójában meddig tart?idézem:
2014. december 15-e, 11 órától december 28-a, nap végéig minden legalább 2-es szinten álló játékos lapátot ragadhat és kiáshat ezt-azt a hó alól.
viszont nálam már 2 napja áll a játék.kinyitom és az utolsó kép fogad,amiket kiástam nehéz munkával :mrgreen: vagy elírás?előre is köszi és bocs hogy most kérdezem.
Kép

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.25. 20:33

minya54 írta:szia Hanga!először is további boldog ünnepeket kívánok neked.
kérdésem,hogy a lapátolós játék valójában meddig tart?idézem:
2014. december 15-e, 11 órától december 28-a, nap végéig minden legalább 2-es szinten álló játékos lapátot ragadhat és kiáshat ezt-azt a hó alól.
viszont nálam már 2 napja áll a játék.kinyitom és az utolsó kép fogad,amiket kiástam nehéz munkával :mrgreen: vagy elírás?előre is köszi és bocs hogy most kérdezem.
Szia

Köszönöm. :) Kellemes Ünnepeket kívánok én is Neked és a családodnak. :)

Biztos nem elírás, mert én még ma is mind a négy szerveren tudtam játszani.
A gyorsítótárat, sütiket törölted? Másfajta böngészőben is kipróbáltad a játékot?

minya54

Hozzászólás Szerző: minya54 » 2014.12.25. 21:11

köszönöm,kedves vagy :P
napi szinten elvégzem ezeket és csak mozillát használok.nincs is más a gépemen,amit állandóan használok.hát ez van.nem baj,hisz ez csak játék,de néha sikerül komolyan vennem :D szeretem az ilyen játékot,de tuti lesz még ilyen.addig is ha nem taliznánk boldog,sikeres új évet is kívánnék neked és a többieknek.
Kép

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2014.12.28. 09:50

Szia Hanga!
Kérem szépen segíts vagy valaki segítsen és csinálja már meg a prémium tagsághoz való hozzáférésemet
Egy hete nem tudom használni !! Se tagság se érme!!! SOS
Üdv: nemes.jozsef

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.28. 09:54

nemes.jozsef írta:Szia Hanga!
Kérem szépen segíts vagy valaki segítsen és csinálja már meg a prémium tagsághoz való hozzáférésemet
Egy hete nem tudom használni !! Se tagság se érme!!! SOS
Üdv: nemes.jozsef
Szia

A fórumon nem tudunk neked segíteni. Írnod kell a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu Ott meg tudják nézni miért nem működik a prémiumtagságod.

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2014.12.28. 10:42

Drága Hanna!
A prémium tagság ügyében már írtam a támogatásnak de nem történt semmi pozitív.
Leírták a lépéseket a beváltáshoz, ezt én is tudom de a játék nem indult meg ezért vergődöm !
Kikapcsoltam a játékot is mindennel próbálkozom de az eredmény 00!
Józsi

nemes.jozsef

Hozzászólás Szerző: nemes.jozsef » 2014.12.29. 16:06

Kedves Hanga!
Nem tudom melyik része nem világos annak amit írtam!
Írhatok bárhova semmi eredmény! Fórum = Támogatás = 00 !!!
Már nagyon bosszantó ez a tehetetlen játékszervezés.
Józsi

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.12.31. 12:33

Józsi, a támogatócsapat valójában ezidáig már háromszor megválaszolta, megfelelő részletességgel, hogy egyszerűen csak nem jó funkciót használtál, beváltottad az érmét a rendszer felé, kaptál minden érméét 300 kt-t. Nincs itt szó semmilyen gondról, játékszervezési hiányosságról, vagy bármi gubancról, egyszerűen legközelebb egy picit figyelj erre jobban, mert valóban kellemetlen lehet, amikor prémiumtagságot szeretne a játékos, de más műveletet végez véletlen és ezért persze nem az az eredmény, mint amit vár.
Kérlek, hogy arra is ügyelj, hogy a fórum nem azért van, hogy egy kicsit lehessen "duplanullázni" a játékot, fórumot, támogatást, vagy bárki mást, még akkor se, ha lenne okod rá, mert az eredendően rosszindulatú odamondások kizárással járhatnak. De ráadásul igazán nincs is okod most bárkivel szemben elégedetlennek lenni, egyszerűen nem figyeltél oda megfelelően, amikor műveletet végeztél, ez az egész probléma alapja. Ha jobban figyelsz, minden hasonló gond elkerülhető.
Köszönöm a megértést és együttműködést!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”