Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.12. 13:34

harcsaimrene írta:Sziasztok!
Már többször próbáltam aranyrudat vásárolni MasterCard kártyával, de mindig azt írja ki, hogy írjam be helyesen a kártya számát. Nem tudom miért nem fogadja el. Kérdezem, hogy tudnátok-e ebben segíteni.

Szia

Aranyrúd? Olyan prémiumvaluta a My Little Farmies-ban van. Annak a játéknak a fórumát itt találod: viewforum.php?f=404 Ez a Kertbirodalom fóruma.

A prémiumvaluta vásárláshoz itt találsz leírást: viewtopic.php?f=452&t=22620
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

kzprog

HozzászólásSzerző: kzprog » 2015.05.03. 10:26

Hónapokkal ezelőtt megkérdeztem, hogyan lehet áthelyezni a dísztárgyakat kerten belül. Most szükségem lenne rá, de nem találom ezt a korábbi hozzászólást és a rá adott választ. Kaphatnék még egyszer erre a kérdésre választ? Köszönöm!
(Azt tudom, hogy időkorlát is van, amíg nem lehet újra áthelyezni.)
Levenni gondolom nem lehet!? (Pedig jó lenne, mert akkor áttehetném a termelő kertemből a díszkertembe!)
Ma már biztosan nem tenném a termelő kertembe, de akkor még nem láttam át ennyire a dolgokat.
(már az is jól jönne, ha Pl.a bal alsó sarokból a jobb felsőbe áttenném, ahol már van egy másik, mellé raknám)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.05.03. 11:21

kzprog írta:Hónapokkal ezelőtt megkérdeztem, hogyan lehet áthelyezni a dísztárgyakat kerten belül. Most szükségem lenne rá, de nem találom ezt a korábbi hozzászólást és a rá adott választ. Kaphatnék még egyszer erre a kérdésre választ? Köszönöm!
(Azt tudom, hogy időkorlát is van, amíg nem lehet újra áthelyezni.)
Levenni gondolom nem lehet!? (Pedig jó lenne, mert akkor áttehetném a termelő kertemből a díszkertembe!)
Ma már biztosan nem tenném a termelő kertembe, de akkor még nem láttam át ennyire a dolgokat.
(már az is jól jönne, ha Pl.a bal alsó sarokból a jobb felsőbe áttenném, ahol már van egy másik, mellé raknám)

Szia

Sarlóval tudod beszedni a dísztárgyakat.
Kép
Arra viszont figyelj, ha kihelyezed a dísztárgyat, akkor legközelebb 24 óra múlva van lehetőséged újra eltávolítani.

kzprog

HozzászólásSzerző: kzprog » 2015.05.03. 11:43

Köszönöm, működik!

kzprog

HozzászólásSzerző: kzprog » 2015.06.07. 11:50

Nekem úgy tűnik, hogy nagyon aránytalan ez a játék! Már másodszorra akadok meg! Most diót kellene beadnom, de még 8500000 pontom sincs, nemhogy 15000000! Kérnék egy kis segítséget, Ti hogyan küzdenétek le ezt a nagy hiányt!? Mivel engem csak ez a feladatmegoldás tartott a játékban, ha hónapokig kellene vetegetnem/aratgatnom, hogy elérjem a következő szintet inkább abbahagyom. De ha van olyan növény, amivel max. 1 hónap alatt szintetléphetek, akkor nem hagyom abba. Persze ha ez ezután már rendszeres lesz (mármint jóval előbb jön a feladat, mint a hozzá szükséges szintlépés), akkor mégsem érdemes folytatnom. Van valakinek erről tapasztalata, amit hajlandó megosztani?
Köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.06.07. 15:01

kzprog írta:Nekem úgy tűnik, hogy nagyon aránytalan ez a játék! Már másodszorra akadok meg! Most diót kellene beadnom, de még 8500000 pontom sincs, nemhogy 15000000! Kérnék egy kis segítséget, Ti hogyan küzdenétek le ezt a nagy hiányt!? Mivel engem csak ez a feladatmegoldás tartott a játékban, ha hónapokig kellene vetegetnem/aratgatnom, hogy elérjem a következő szintet inkább abbahagyom. De ha van olyan növény, amivel max. 1 hónap alatt szintetléphetek, akkor nem hagyom abba. Persze ha ez ezután már rendszeres lesz (mármint jóval előbb jön a feladat, mint a hozzá szükséges szintlépés), akkor mégsem érdemes folytatnom. Van valakinek erről tapasztalata, amit hajlandó megosztani?
Köszönöm!

Szia

Ezt a játékot hosszú távra tervezték. A feladatokat is így alakították ki. Nem lehet az egészet megcsinálni 1-2 hónap alatt. :) Ha gyorsan végig lehetne menni rajta, akkor nem jelentene kihívást. :)

Azért, hogy ne érjen több meglepetés, érdemes megnézni a feladatsorok leírását: viewtopic.php?f=139&t=3905

Kép

(A növényekhez tartozó szintek táblázatát a játék súgójában is megtalálod.)

A játék sokféle célt adhat ami miatt érdemes csinálni. A többféle feladatsor csak egy része, de ott van pl. az üvegház, gyógynövénykert, vízi kert, stb.

janos506

HozzászólásSzerző: janos506 » 2015.07.15. 23:03

A Kicsi Tanyám 2szerverén a laja tanya nevű játékos vagyok megszeretném kérdezni hová tűnt el a pénzem nagy része kb
500000kt,hová tűnt ,a másik miért nem tudok levelet írni,és szerződést küldeni.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.16. 02:42

janos506 írta:A Kicsi Tanyám 2szerverén a laja tanya nevű játékos vagyok megszeretném kérdezni hová tűnt el a pénzem nagy része kb
500000kt,hová tűnt ,a másik miért nem tudok levelet írni,és szerződést küldeni.

Szia

Ez a Kertbirodalom játék fóruma. Az Én kicsi tanyámét itt találod: viewforum.php?f=31

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Mindegy milyen opciót választasz, csak kattints az "Ez a válasz sajnos nem segített." feliratú gombra. Utána le tudod írni a problémád.)

Bori4231

HozzászólásSzerző: Bori4231 » 2015.07.24. 09:43

Sziasztok!
Tudom hogy ez nem ide vág, de van az upjers fiókomban 822 pontom, és a ranghoz azt írja ki, hogy "Rang (0)" , és azt, hogy nincs egy upjers pontom se. Aki tud, kérlek segítsen! :cry:

Szerk.: A piros színt az admin és a moderátorok használják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2015.07.25. 14:06-kor.
Ok: Szerkesztve

nvivien

HozzászólásSzerző: nvivien » 2015.07.24. 10:42

Bori4231 írta:Sziasztok!
Tudom hogy ez nem ide vág, de van az upjers fiókomban 822 pontom, és a ranghoz azt írja ki, hogy "Rang (0)" , és azt, hogy nincs egy upjers pontom se. Aki tud, kérlek segítsen! :cry:

Szia Bori4231!
Egy kicsit zavaros számomra amit kérdezel.A mondatod első felében azt írod van 822 pontod.A második felében meg azt állítod hogy 0 pontod van.

Ha látod van 822 pontod,azt arra tudod felhasználni ,hogy a "BEGYŰJTÉS" gombra nyomsz.És így a portálodhoz tartozó játékodra 2 PL :gyémántot,esetleg tallért,vagy kagylót kapsz stb.Ez attól függ mennyi játékosfiókod van. Ha csak 1 játékkal játszol akkor adott a dolog.
Viszont ha több játékosfiókod van akkor azt a 2 prémiumot CSAK 1 játékodra válthatod be.

A RANG : - nekem is nulla
Lehetséges átmeneti hiba .
Bízom benne erre Katarzina79 vagy Hanga megfelelő választ tud adni.
Mert én fel sem figyeltem rá ,hogy nekem is Nulla.

Üdv:nvivien

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”